Polacy uwielbiają romantyczne filmy na Netfliksie. Tym razem najchętniej oglądają "Willę miłości"

"Willa miłości" to ciepła komedia romantyczna o nieoczywistej miłości, która rodzi się przez przypadek. Chociaż film miał premierę 1 września, zajmuje pierwsze miejsce wśród najchętnej oglądanych filmów w Polsce na Netfliksie. Po piętach depcze mu "Księgowy". Co jeszcze widzowie najchętniej oglądali?

"Po rozpadzie związku młoda kobieta (w tej roli Kat Graham) udaje się do romantycznej Werony, gdzie wynajęła willę. Na miejscu okazuje się, że w wyniku błędu w systemie rezerwacji będzie musiała mieszkać pod jednym dachem z cynicznym, acz wyjątkowo przystojnym Brytyjczykiem (w tej roli Tom Hopper)" - tak brzmi oficjalne streszczenie filmu, który zaskarbił sobie rzeszę fanek i fanów wśród polskich użytkowników Netfliksa.

 

"Willa miłości" robi furorę na całym świecie

Podobny entuzjazm wobec tej produkcji wykazali też mieszkańcy innych krajów, takich jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Grecja, Holandia, Islandia, Izrael, Kanada, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Szwajcaria, Ukraina, Węgry czy Włochy.

Małgorzata Mikołajczak, Eliza Rycembel i Izabela Kuna w serialu 'Gry rodzinne'Polski serial już drugi tydzień w Top 10 globalnego Netfliksa

Więcej informacji ze świata filmu znajdziesz na stronie Gazeta.pl >>

Na drugim miejscu zestawienia w Polsce znalazł się film "Księgowy", w którym główną rolę gra Ben Affleck. Film opowiada historię matematyka, który choruje na autyzm. Tytułowy bohater pod przykrywką prowadzenia prowincjonalnego biura rachunkowego, prowadzi interesy z najbardziej niebezpiecznymi organizacjami przestępczymi. Po pewnym czasie coraz bardziej zaczynają się nim interesować służby. To powoduje, że Christian postanawia zerwać układy z mafią i znajduje sobie legalną pracę. Jednak nie oznacza, to koniec kłopotów.

2022 Primetime Emmy Awards - Press RoomCo się wydarzy w drugim sezonie "Squid Game"? Reżyser zapowiedział kilka zmian

Top 10 filmów na Netfliksie. Co najchętniej oglądają Polacy?

  1. Willa miłości
  2. Księgowy
  3. Przypadkowy przechodzień
  4. Bezdech
  5. Miłość dla dorosłych
  6. Rekiny wojny
  7. Czas dla siebie
  8. Koniec drogi
  9. Coś nowego
  10. Głośni sąsiedzi

Wygląda na to, że lubimy romantyczne produkcje. Niedawno wielkim hitem była opowieść "Purpurowe serca", a tuż przed "Willą miłości" najchętniej wybierali "Miłość dla dorosłych" - tu jednak tytuł był zwodniczy, bo chodzi o thriller.

Zobacz wideo "Purpurowe serca" niespodziewanie stały się hitem Netfliksa. Historia inspirowana jest prawdziwym życiem

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: