Polska aktorka w zwiastunie "Babilonu". Zagra w filmie razem z Bradem Pittem i Margot Robbie

Pojawił się pierwszy zwiastun filmu "Babilon" Damiena Chazelle'a, który znany jest z głośnej produkcji "La La Land". Akcja zostałą osadzona w Hollywood pod koniec lat 20., kiedy nieme kino zaczęły wypierać pierwsze filmy dźwiękowe. W głównych rolach pojawią się Brad Pitt czy Margot Robbie. A obok nich w produkcji wystąpi polska aktorka Karolina Szymczak. W zwiastunie ukazała się zaskakująca scena z jej udziałem.

Karolina Szymczak to żona Piotra Adamczyka, który ostatnio zagrał w serialu "Hawk Eye". Małżeństwo zdecydowało się razem wyjechać za ocean i tam skupić na rozwoju kariery filmowej. W sierpniu 2021 roku Karolina po raz pierwszy wspomniała o tym, że otrzymała angaż w amerykańskiej produkcji.

Młoda aktorka zagrała u boku największych światowych sław

Tak napisała w poście, uchylając rąbka tajemnica w sierpniu 2021 roku: 

Była sobie dziewczyna, która wychowała się w małym miasteczku bez perspektyw, a mimo to miała wielkie marzenia. Ta sama dziewczyna pisze teraz prosto z "La La Landu", stawiając stopę na scenach, na których stawiały swoje stopy najbardziej uznane aktorki na świecie. Jeśli myślisz, że marzenia się nie spełniają, to znaczy, że nigdy naprawdę nie marzyłaś.
 

Więcej informacji ze świata filmu znajdziesz na stronie Gazeta.pl >>

Roman PolańskiPolański będzie sądzony o zniesławienie. Pozywa go kobieta, którą miał molestować

13 września w końcu mogła zdradzić coś więcej. Właśnie tego dnia udostępniony został oficjalny zwiastun filmu "Babilon", za którego produkcję odpowiada wytwórnia Paramount Pictures. Z tej okazji dodała post na Instagramie, w którym opisała swój udział w najnowszym filmie: "Poznajcie Olgę. Cóż za przemiła dama, ale wiecie co? Ja właśnie za to ją polubiłam! Olga nie trzyma niczego w sobie. Pokazuje wszystko to co czuje na 100%! Osobiście jej tego zazdrościłam. Kto się nie może doczekać tak jak ja, żeby zobaczyć ją na wielkim ekranie?".

 

Śubuk"Śubuk" - mocny kandydat do nagrody publiczności. "Zrobiliśmy go trochę z gniewu"

W zwiastunie widzimy Szymczak, która roztrzaskuje talerze. Można podejrzewać, że sceny z jej udziałem w produkcji będą pełne emocji. Aktorka wspomniała, że przy kręceniu tej sceny rozbitych zostało aż kilkadziesiąt talerzy. Na ujęciu ze zwiastuna Szymczak jest uczesana w modną w latach 20. geometryczną fryzurę i osłonięta jest przezroczystą tkaniną.

Film "Babilon" będzie można zobaczyć od stycznia 2023 roku w kinach.

Zobacz wideo Zwiastun filmu "Babilon", reż. Damien Chazelle

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: