"Listy do M. 5" - świąteczna komedia powraca. Premiera piątej części już wkrótce

"Listy do M. 5" to popularna seria bożonarodzeniowa, która podbiła serca widzów. Wigilijna opowieść ponownie rozbudzi w Polakach ducha świąt. Sprawdź, kiedy zobaczysz komedię w kinach i dowiedz się, kto pojawia się w obsadzie.

"Listy do M. 5" – kiedy kinowa premiera filmu?

Wielkimi krokami zbliża się czas, gdy widzowie ponownie zobaczą ulubionych bohaterów słynnej, bożonarodzeniowej serii. Już wkrótce na ekranach zadebiutują "Listy do M. 5". Kiedy kinowa premiera filmu? Fani kultowych produkcji mogą mieć pewność, że kolejna odsłona polskiego hitu świątecznego trafi na wielkie ekrany jesienią. Premiera piątej odsłony "Listów do M." została zapowiedziana na 4 listopada 2022 roku.

Za reżyserię piątej części "Listów do M." odpowiada Łukasz Jaworski (reżyser seriali TVN: "Na noże", "Pajęczyna", "39 i pół"). Najnowsza część bożonarodzeniowej serii ma skupiać się przede wszystkim na tym, co obecnie jest dla ludzi najważniejsze. Obraz zwraca uwagę na uniwersalne wartości, takie, jak miłość, życzliwość oraz szczerość, które są szczególnie ważne w świątecznym czasie.

"Listy do M. 5" – obsada

Jacy aktorzy pojawią się w filmie "Listy do M."? Obsada najnowszej części składa się z gwiazd, które zyskały sympatię widzów, kreując w znakomity sposób swoje postaci. W rolach głównych pojawiają się:

  • Tomasz Karolak – jako Mel,
  • Wojciech Malajkat – jako Wojciech,
  • Agnieszka Dygant – jako Karina Lisiecka,
  • Piotr Adamczyk – jako Szczepan Lisiecki,
  • Janusz Chabior – jako Lucek.

W najnowszej części "Listów do M." pojawiają się także całkiem nowe postaci. Wśród aktorów, wcielających się we wprowadzonych do historii bohaterów znaleźli się między innymi: Aleksandra Popławska, Jan Peszek, Marianna Zydek, Bartłomiej Kotschedoff, Maria Dębska i Mateusz Banasiuk.

"Listy do M. 5" – zwiastun

Chcesz szybciej poczuć świąteczny nastrój i planujesz wybrać się do kina na "Listy do M. 5"? Zwiastun filmu, który możesz obejrzeć na serwisie YouTube pozwoli Ci dowiedzieć się, czego możesz spodziewać się po najnowszej odsłonie produkcji.

Zobacz wideo

Z opisu filmu można natomiast dowiedzieć się, że przez pewien zbieg okoliczności Mel stanie się bohaterem, Karina wraz ze Szczepanem zostaną uwikłani w spór o spadek, natomiast Wojtek, który nie potrafi wczuć się w radosną atmosferę świąt, napotka na swojej drodze kogoś, kto zmieni jego bożonarodzeniowe plany.

Zobacz też: Filmy o górach: nie tylko dla miłośników wspinaczki. Sprawdź najlepsze propozycje na wieczór

Więcej o: