Na fali sukcesu "Cobra Kai" ogłoszono powstanie nowego filmu z serii "Karate Kid"

"Cobra Kai" to jeden z największych przebojów Netfliksa wszech czasów. Serial jest kontynuacją filmów z serii "The Karate Kid". Sukces serialu spowodował, że właśnie ogłoszono powstanie zupełnie nowego filmu z tej serii.

"Cobra Kai" okazał się niekwestionowanym hitem na amerykańskiej platformie streamingowej. Póki co powstało pięć sezonów, z czego najnowszy zaprezentowano we wrześniu. Ogromna popularność serii sprawiła, że zdecydowano się nakręcić nowy film z tej serii.

Więcej informacji ze świata filmów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Nadchodzi pełnometrażowa produkcja z serii "Karate Kid"

Film został oficjalnie ogłoszony przez Sony Columbia Pictures, a jego premierę wyznaczono na 7 czerwca 2024 roku. Nie podano żadnych szczegółów dotyczących aktorów, reżyserów czy scenarzystów. Nie zdradzono też żadnych elementów dotyczących fabuły. Jedyne, co wiemy to, że wróci oryginalna nazwa Karate Kid.

Mroczna historia dwóch sióstr z Mroczna historia dwóch sióstr z "The Silent Twins" wydarzyła się naprawdę

Do tej pory powstało pięć filmów Karate Kid. Pierwszy wydany został w 1984 roku z Patem Moritą jako Panem Miyagi. Drugą część wypuszczono w 1986 roku, a trzecią w 1989. Czwarty film z serii zatytułowany "Karate Kid 4: Mistrz i uczennica", gdzie Hilary Swank wcieliła się w tytułową uczennicę ukazał się w 1994 roku. Natomiast w 2010 roku światło dzienne ujrzał remake pierwszej części, gdzie główne roli zagrali Jaden Smith i Jackie Chan.

Serial "Cobra Kai" zadebiutował w 2018 roku jako oryginalna serial platformy YouTube Red, chwilę przed zmianą nazwy na YouTube Premium. Od stycznia 2021 roku dostępny jest w serwisie Netflix. Wtedy wypuszczony też został trzeci sezon serialu. Od tamtej chwili jest jednym z najczęściej oglądanych programów na platformie.

Broad Peak - Materiały promocyjne od Netflix i East Studio"Broad Peak". Łukasz Gutt: Taka temperatura pomaga podejmować szybkie, dobre decyzje

Akcja serialu toczy się 34 lata po tym, jak Johny Lawrence pokonał Daniela Larusso w oryginalnym filmie "The Karate Kid". Serial opowiada o losach Johny'ego w średnim wieku, który zdecydował się ponownie otworzyć dojo karate Cobra Kai, jednocześnie wznawiając rywalizację z Danielem.

Zobacz wideo Polska komedia romantyczna na Netfliksie. "Gry rodzinne" [ZWIASTUN]

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: