Millie Bobby Brown spędzi więcej czasu z Henrym Cavillem? Netflix pokazał zwiastun "Enoli Holmes 2"

Millie Bobby Brown już w listopadzie wraca jako Enola Holmes. - Jej się nie da powstrzymać, ona jest żywiołem - słychać w zwiastunie właśnie upublicznionym przez Netflix. Wygląda na to, że w filmie Netfliksa zobaczymy więcej Henry'ego Cavilla.

Millie Bobby Brown iHenry Cavill Carter powracają w filmie "Enola Holmes 2" - "gdzie tajemnica o historycznych rozmiarach wymaga aż dwóch Holmesów, by ją rozwikłać. Reżyserią zajął się Harry Bradbeer, a w rolach głównych występują również: Louis Partridge, Adeel Akhtar, David Thewlis, Susan Wokoma oraz Sharon Duncan-Brewster" - można przeczytać w oficjalnym opisie.

"Enola Holmes 2" - zobacz zwiastun 

''Enola Holmes'' to jeden z pomysłów na odświeżenie opowiadanych na różne sposoby historii zaczerpniętych z uniwersum stworzonego przed ponad stu laty przez Arthura Conan Doyla. Jest ekranizacją serii powieści Nancy Springer (są też komiksy). Pierwsza część zadebiutowała w Netfliksie we wrześniu 2020 roku. Kiedy premiera filmu "Enola Holmes 2"? 4 listopada. W roli matki rodzeństwa Holmesów zobaczymy ponownie słynną Helenę Bohnam Carter. 

 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tym razem Enola Holmes jest już właścicielką własnego biura detektywistycznego. Okazuje się jednak, że nie jest łatwo dostać zlecenie, gdy jest się nastolatką, nawet jeśli ta nastolatka jest siostrą najsłynniejszego detektywa w Londynie. W pewnym momencie w biurze Enoli pojawia się jednak dziewczynka szukająca siostry. Okaże się wkrótce, że sprawa prowadzona przez tytułową bohaterkę będzie powiązana z tą, którą zajmuje się jej starszy brat. Jeśli wierzyć zwiastunowi, w drugiej części zobaczymy zdecydowanie więcej scen z Henrym Cavillem niż w pierwszej. 

Zobacz wideo

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Więcej o: