Jennifer Lopez w filmie Netfliksa. Daleko mu do komedii romantycznej

Jennifer Lopez w "The Mother" Netfliksa pokazuje swoją siłę fizyczną. W filmie gra matkę, która będzie musiała chronić swoją córkę.

Jennifer Lopez to wokalistka i aktorka. Jeśli chodzi o grę w serialach czy filmach, jej kariera jest pełna zawirowań. Jest jedną z "królowych komedii romantycznych" - wystąpiła w takich jak np. "Powiedz tak" z Matthew MacConaugheyem. "Pokojówka na Manhattanie" z Ralphem Fiennesem czy "Wyjdź za mnie" z Owenem Wilsonem. Ma na koncie i nominacje do Złotych Globów (za "Selenę" oraz "Ślicznotki"), ale i dwie zdobyte Złote Maliny (za "Gigli", gdzie zagrała z obecnym mężem Benem Affleckiem).

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Jennifer Lopez w "The Mother" Netfliksa. Premiera w maju przyszłego roku

Także filmy akcji nie są gatunkiem zupełnie obcym Jennifer Lopez. Grała m.in. w "Anakondzie" czy "Nigdy więcej". Teraz będzie biegać z karabinem, by obronić swoją filmową córkę. Netflix pokazał zwiastun filmu "The Mother", na którym widać, że jej bohaterka ma doświadczenie m.in. jako snajperka.

 

Oficjalnie wiemy tylko tyle: "Groźna zabójczyni wychodzi z ukrycia, by chronić córkę, którą przed laty musiała zostawić, uciekając przed śmiertelnymi wrogami". Film "The Mother", w którym grają Jennifer Lopez, Joseph Fiennes, Lucy Paez, Omari Hardwick, Paul Raci i Gael Garcia Bernal, trafi na Netflix w maju 2023 roku. To część umowy, jaką Lopez podpisała z serwisem - w jej ramach powstał już film dokumentalny "Halftime", a to jeszcze nie koniec. Aktorka ma także zagrać w  thrillerze sci-fi "Atlas",w którym pojawią się Simu Liu i Sterling K. Brown.

Najnowsze informacje z Ukrainy po ukraińsku w naszym serwisie ukrayina.pl

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: