Byliśmy na planie nowej komedii romantycznej. Michał Czernecki: Trafiła kosa na kamień [WYWIAD]

- Można by użyć takiego powiedzienia "nie oszukuj oszusta" i tutaj Maks jest takim oszustem - mówi Michał Czernecki o postaci, którą gra w nowej komedii romantycznej "Skołowani". Byliśmy na planie tej produkcji.

Maks Wandor jest oszustem notorycznym, jest notorycznym kłamcą, podrywaczem i takim przechodzonym bon wiwantem, i to nie są najmilsze słowa pod adresem postaci, którą się gra, ale tutaj nie da się użyć innych - śmieje się Michał Czernecki w rozmowie z Gazeta.pl. - I trafia kosa na kamień - dodaje. Jego partnerką na planie jest Agnieszka Grochowska.

Zobacz wideo

O czym opowiada film "Skołowani"?

Młoda kobieta Anna bierze Maksa za niepełnosprawnego, a ten brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan - przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku (w tej roli Agnieszka Grochowska). Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale... kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

Film 'Johnny' o ks. Janie Kaczkowskim"Johnny". "Czuliśmy, że przyświecał nam przez cały czas duch Jana: takich znaków mieliśmy kilka"

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Film jest polską wersją francuskiej produkcji. - Po pierwsze, trzeba zadać sobie pytanie: czy skoro film "Tout le monde debout" [tytuł oryginału - red.] już powstał i odniósł sukces, warto robić jego adaptację? - mówi reżyser filmu, Jan Macierewicz. - Zdecydowanie tak! Ten film nie jest tylko komedią romantyczną. Oprócz inteligentnego humoru, widzę w tym filmie drugie, edukacyjnospołeczne dno. Wraz z operatorem, Michałem Pukowcem, chcemy w atrakcyjny sposób opowiedzieć o ludzkich relacjach, o miłości, ale i trudnych czasem wyborach - tłumaczy.

Premiera "Skołowanych" jest zaplanowana na przyszły rok.

Lupin - sezon 3Czekacie na powrót "Lupina"? Jest zapowiedź trzeciej części

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: