"Shazam! Fury of the Gods" - sequel porywającego hitu superbohaterskiego już wkrótce! Sprawdź, co wiadomo o tej produkcji!

"Shazam! Fury of the Gods" to kontynuacja ciepło przyjętego filmu superbohaterskiego od DC, który miał premierę w 2019 roku. Zajrzyj do artykułu i przekonaj się, kiedy nastąpi jego premiera kinowa, a także co jeszcze wiadomo na temat tego obrazu.
Zobacz wideo Popkultura odc. 123

"Shazam! Fury of the Gods" – obsada

Sporo jest widzów, którzy z niecierpliwością czekają, aż do kin wejdzie "Shazam! Fury of the Gods". Obsada w pewnym stopniu pokryje się z tą, która pojawiła się w poprzedniej części. Powrócą więc:

  • Zachary Levi jako Shazam;
  • Jack Dylan Grazer jako Freddy Freeman;
  • Adam Brody jako superbohater Freddy;
  • Ross Butler jako superbohater Eugene;
  • Meagan Good jako superbohaterka Darla;
  • D.J. Cotrona jako superbohater Pedro;
  • Grace Caroline Currey jako Mary Bromfield.
  • Pojawią się natomiast nowe antagonistki. Widzowie zobaczą:
  • Lucy Liu jako Kalypso;
  • Helen Mirren jako Hespera.

"Shazam! Fury of the Gods" – zwiastun

Jeśli interesuje Cię, co wydarzy się w "Shazam! Fury of the Gods", zwiastun powinien Ci to nieco rozjaśnić. Można go już zobaczyć w Internecie w polskiej wersji językowej. W ukazanych scenach widać nie tylko superbohatera i jego przyjaciół, ale również ich nowe przeciwniczki, córki Atlasa (Hespera i Kalypso). Od razu można też ocenić, że sporo będzie się działo, więc oglądający na pewno nie będą mieli co narzekać na nudę podczas seansu.

 

"Shazam! Furia Bogów" – co jeszcze wiadomo o nadchodzącym filmie?

"Shazam! Furia Bogów" to polski tytuł filmowego przeboju od DC. Z początku jego premiera przewidziana była na grudzień 2022 roku, jednak z powodu opóźnienia, premierę światową obraz będzie miał 16 marca 2023 roku. Mówi się, że to wyjdzie filmowi na dobre, ponieważ tym sposobem jego pojawienie się w kinie nie zbiegnie się z premierowym pokazem innego tytułu – wyczekiwanego przez wielu odbiorców popkultury sequela "Avatara" – "Avatar. Istota wody".

A o czym tym razem ma opowiadać obraz? Shazam kontynuuje swoją superbohaterską misję, wraz z obdarzoną mocami rodziną. Kiedy wspólnie bronią świat przed przestępczością, niespodziewanie pojawiają się córki Atlasa, jednego z bohaterów, od których pochodzą moce Shazama. Czy dojdzie do starcia między postaciami? Tego dowiesz się, odwiedzając kino już w marcu!

Zobacz też: Jak oglądać filmy MCU 2022? Chronologia wydarzeń w świecie Marvela

Więcej o: