Dom Byersów z serialu "Stranger Things" wystawiony na sprzedaż. Wiemy, ile trzeba za niego zapłacić

"Stranger Things" to serial Netflixa, który zdobył ogromną popularność. Już od pierwszego sezonu przyciąga wielu widzów. Okazuje się, że dom, w którym mieszkał jeden z bohaterów produkcji Will Bayers (Noah Schnappa) jest na sprzedaż. Wiemy, ile musi zapłacić za nieruchomość potencjalny kupiec.

Akcja serialu "Stranger Things" toczy się w fikcyjnej miejscowości Hawking. W rzeczywistości jest to miasteczko Fayetteville w stanie Georgia. To właśnie tam stoi pokazywany głównie w pierwszym sezonie dom Willa Byersa. Jak się okazuje, nieruchomość jest obecnie na sprzedaż. 

Zobacz wideo Porównaliśmy sceny z klasycznego 'Króla Lwa' z nowym. Wygląda niesamowicie

Więcej informacji o serialach znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Dom z serialu  "Stranger Things" na sprzedaż. Ile trzeba za niego zapłacić?

Aby mieszkać, jak serialowa rodzina Byers trzeba dysponować kwotą 300 tysięcy dolarów. Patrząc na popularność serialu "Stranger Things" cena wydaje się być niska. Dlaczego? Dom został zbudowany pod koniec XIX wieku, a do użytku oddano go w 1900 roku. Po latach zaczął niszczeć i wymaga teraz generalnego remontu. Jednak położenie na zalesionym terenie jest niewątpliwie ogromną zaletą, a znalezienie nieruchomości w tej cenie w Fayetteville nie należy do rzeczy najłatwiejszych.

Gratka dla miłośników serialu "Stranger Things". Czy ma jakieś minusy?

Agencja nieruchomości Exp Realty, która wystawiła ofertę sprzedaży, podkreśliła, że obiekt idealnie nadaje się zarówno pod wynajem Airbnb, jak i osobista rezydencja. Mieszkanie w popularnym domu ma jednak swoje minusy. Pod posesją codziennie pojawiają się fani, którzy mogą naruszać prywatność. Właściciele zostali zmuszeni do postawienia zapory na podjeździe i specjalnych znaków własności prywatnej.

Potencjalny kupiec musi liczyć się z tym, że pod jego drzwiami niemal codziennie pojawiać się będą miłośnicy serialu "Stranger Things". Jest jednak to też pomysł na biznes. Z pewnością znajdzie się wiele osób, które będą chciały spędzić kilka dni w serialowym domu, dzięki czemu właściciel będzie mógł sporo zarobić. 

 
Więcej o: