Tańczyła z Leonardo DiCaprio w "Titanicu". Od tego czasu minęło 25 lat. Jak wygląda teraz?

Fani "Titanica" pamiętają z pewnością scenę, w której Jack Dawson tańczy z małą dziewczynką na dolnym pokładzie statku. Mała Cora, chociaż jej rola była epizodyczna, podbiła serca kinomanów i kolegów z planu. Od tego czasu minęło 25 lat, a Alex Owens-Sarno ma już 33 lata.

Któż nie pamięta historii Jacka Dawnsona i Rose DeWitt Bukater z "Titanica"? Ich miłość kwitła od początku i zapartym tchem śledziliśmy ich losy. Wszyscy mamy w pamięci scenę, w której oboje stoją na kadłubie statku i podziwiają ocean. Jest jeszcze jeden fragment, który zapadł nam w pamięć. Dzięki niemu ośmioletnia Alex Owens-Sarno podbiła serca widzów.

Zobacz wideo "Żony Miami". Aneta Glam poznała DiCaprio. "Przytył"

Więcej informacji o filmach znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zatańczyła z DiCaprio w "Titanicu". Miała wtedy 8 lat

Rose (Kate Winslet) ucieka od matki i narzeczonego, by móc spędzić czas z ukochanym Jackiem (Leonardo DiCaprio). Chłopak zabiera ją do III klasy na potańcówkę. Tam widzimy przeuroczą Corę, która z uśmiechem na twarzy tańczy z głównym bohaterem. Alex Owens-Sarno, która zagrała dziewczynkę, wspomniała później, że DiCaprio był dla niej bardzo miły. 

Leonardo między scenami zamawiał dla mnie masło orzechowe i kanapki z galaretką. Między scenami tańczył wokół kamer, próbując mnie rozśmieszy - mówiła w rozmowie z Buzzfeed.com. Co ciekawe, o rolę Cory starała się też... siostra dziewczyny. W ostateczności to Alex została wybrana. Była przeszczęśliwa, a jej rola, choć tylko epizodyczna, zapadła w pamięci widzów.

 

Alex Owens-Sarno ma dzisiaj 33 lata. Jak teraz wygląda?

Kobieta cały czas związana jest z kinematografią. Zmieniła tylko swoją "rolę". Teraz nie gra w filmach, tylko je produkuje. Alex również pisze (planuje wydać książkę) i występuje w skeczach komediowych. Skończyła Kalifornijski Uniwersytet Stanowy na kierunku pisarstwo oraz gra aktorska. W wolnych chwilach ćwiczy jogę. 

 
Więcej o: