Czy rodzina królewska oglądała "The Crown"? Serialowy książę Filip zapytał o to jednego z royalsów

"The Crown" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na Netfliksie, który opowiada o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Matt Smith, który przez dwa sezony wcielał się w rolę księcia Filipa, postanowił zapytać jednego z Windsorów, czy któryś z royalsów oglądał produkcję.

Matt Smith to jeden z najpopularniejszych aktorów w Wielkiej Brytanii. Obecnie wciela się w rolę Daemona Targaryena w "Rodzie Smoka", a wcześniej zagrał w "Doktorze Who". Ogromną sławę zdobył dzięki roli temperamentnego księcia Filipa w "The Crown". Po śmierci królowej Elżbiety II serial ponownie stał się hitem na platformie, a fani z niecierpliwością czekają na piąty sezon. 

Zobacz wideo Gwiazdy "The Crown" zdradzają kulisy produkcji

Więcej informacji znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Czy royalsi oglądali "The Crown"? Jednego z nich zapytał o to serialowy książę Filip 

Matt Smith osobiście spotkał się z wnukiem królowej Elżbiety, księciem Harrym. Aktor wcielający się w "The Crown" w postać księcia Filipa, postanowił zapytać, czy syn króla Karola III oglądał produkcję. Okazuje się, że tak, a co więcej, nie był on jedyny. Monarchini również "miała zwyczaj to oglądać na projektorze w niedzielne wieczory".

Podobno mąż królowej Elżbiety II nie był przychylnie nastawiony do produkcji. - Wiem, że Filip na pewno nie oglądał. Mój znajomy raz siedział obok niego na kolacji i go zapytał. A on podobno odwrócił się do niego i powiedział: "Nie bądź śmieszny". - wyznał Smith w Today Show. 

Kiedy 5. sezon "The Crown"? Po śmierci królowej wzrosło zainteresowanie serialem 

Serial miał premierę w 2016 roku na platformie Netflix. Od początku przyciągał rzeszę fanów przed ekrany. Ten dramat historyczny jest inspirowany życiem rodziny królewskiej. Opowiada o królowej Elżbiecie II i wydarzeniach, które wpłynęły na jej panowanie. Po śmierci królowej "The Crown" znowu pobija rekordy popularności na platformie, a fani czekają na piąty sezon. Netflix zapowiedział premierę na listopad i dodał, że trwają prace nad szóstym sezonem. 

 
Więcej o: