Pamiętacie Ivo z serialu "Zbuntowany anioł"? Kiedyś kochały się w nim miliony kobiet! Jak dziś wygląda?

Serial "Zbuntowany anioł" przyniósł sławę nie tylko Natalii Oreiro, która jest zresztą autorką piosenki z czołówki "Cambio dolor". Widzowie pokochali również Facundo Aranę, wcielającego się w postać Ivo. Aktor niedawno skończył 50 lat. Jak zmienił się przez ostatnie lata?

Facundo Arana urodził się 31 marca 1972 roku w Buenos Aires. Kiedy miał 15 lat, zaczął uczęszczać na warsztaty aktorskie. Wspominał, że chciał w ten sposób rozprawić się ze swoją nieśmiałością. Międzynarodową sławę zdobył zaś dzięki serialowi "Zbuntowany anioł", w którym zagrał u boku Natalii Oreiro. Serialowa Milagros i Ivo podbili serca widzów.

 
Zobacz wideo "Minuta ciszy" - wywiad z twórcami nowego serialu Canal+

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Zagrał w "Zbuntowanym aniele". Rola Ivo przyniosła mu ogromną sławę

"Zbuntowany anioł" zdobył wielu fanów, a perypetie pokojówki Milagros i zakochanego w niej Ivo DiCarlo, miliony widzów śledziło z zapartym tchem. Serial był popularny na całym świecie, a aktorzy szybko stali się rozpoznawalni. Facundo Arana po zakończeniu produkcji w 1999 roku mógł liczyć na role w innych kasowych produkcjach. W 2006 roku ponownie zagrał z Natalią Oreiro w telenoweli "Jesteś moim życiem".  Oreiro i Arana wówczas również zagrali zakochaną w sobie parę. 

 

Facundo Arana ma teraz 50 lat. Czym się zajmuje i jak wygląda gwiazda serialu "Zbuntowany anioł"?

Arana od 2007 roku pozostaje w związku z Marią Susini. Rok później para powitała na świecie córeczkę, a dwa lata później bliźniaki. Na ślub zdecydowali się w 2012 roku. Niedawno aktor skończył 50 lat i chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z planu i życia prywatnego. Facundo Arana cały czas spełnia się w roli aktora, jednak nie jest to jedyne jego zajęcie. Jego pasją jest również pisanie oraz gra na saksofonie. W marcu 2022 roku wydał nawet książkę "La pluma de Caly", w której umieścił krótkie opowiadania fabularne.

Więcej o: