"Deadpool 3". Ryan Reynolds ogłasza: będzie! A potem dopiero naprawdę zaskakuje

"Deadpool 3" to już nie jest tylko marzenie fanów - Ryan Reynolds ogłosił w specjalnym filmiku, że produkcja powstaje. Znamy już nawet datę premiery: 6 września 2024 roku. A to jeszcze nie wszystko!

Ryan Reynolds jest znany ze specyficznego poczucia humoru bardzo podobnego do tego, którym jest obdarzony Deadpool. Na filmiku aktor najpierw przeprasza, że nie zdążył z ogłoszeniem tej informacji na konwent D23, potem pokazuje, jak "przygotowuje się" do zagrania po raz trzeci superbohatera/złoczyńcy, a potem na sekundę w tle pojawia się Hugh Jackman i słychać:

Hej, Hugh, chciałbyś znowu zagrać Wolverine'a?

i odpowiedź:

Tak, jasne, Ryan. 

Henry Cavill jako Geralt z Rivii TVP mogła wyprodukować "Wiedźmina", ale Kurski nie skorzystał z okazji

Hugh Jackman wraca jako Wolverine, "Deadpool 3" reżyseruje Shawn Levy

To, że Hugh Jackman wróci do postaci, którą grał w kilku filmach DC Comics, jest dla wielbicieli komiksów, filmów i aktora dużym zaskoczeniem. I to mimo tego, że spekulowali czy marzyli o tym od lat. Jackman bowiem w 2017 roku ogłosił, że żegna się z tą postacią ostatecznie.

On oraz Reynolds przyjaźnią się od dawna, od dawna też tworzą "przyjacielską wojnę", dogryzając sobie w mediach społecznościowych. Spotkanie na planie Deadpoola z Wolverine'em to spełnienie marzeń wielu osób. "Deadpool 3" ma reżyserować Shawn Levy, który pracował z Reynoldsem już przy filmach "Free Guy" czy "Projekt Adam".

Zobacz wideo Sympatyczni i utalentowani Kanadyjczycy. Kto oprócz dwóch Ryanów? [Popkultura Extra]

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Dorota Masłowska Masłowskiej przyznano Złoty Krzyż Zasługi, ale wszystko poszło nie tak

Od momentu gdy Disney ostatecznie wykupił wytwórnię 20th Century Fox, fani z niecierpliwością czekają na informacje na temat kontynuacji ich ulubionych serii filmowych. Realizacja filmu "Deadpool 3" oznacza, że tytułowy bohater oficjalnie dołączy do  Marvel Cinematic Universe. Mimo tego, że wcześniej spekulowano, że dla Disneya problemem mogą być m.in. ostre żarty i brutalność, która oznaczała, że poprzednie części miały przyznaną kategorię "R" - tylko dla dorosłych. 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: