Pamiętacie Kaśkę Solejuk z serialu "Ranczo"? Ma już 26 lat i zmieniła się nie do poznania

"Ranczo" to jeden z kultowych polskich seriali. Fani produkcji wciąż chętnie do niej wracają, a dla wielu aktorów serial przyniósł rozpoznawalność i sympatię milionów Polaków. Tak było na przykład z Anną Stępień, która wcielała się w postać Kaśki Solejuk. Dzisiaj aktorka ma 26 lat i bardzo się zmieniła.

Pierwsze odcinki "Rancza" zostały wyemitowane w 2006 roku, a serial doczekał się łącznie aż 10 sezonów. Perypetie Lucy Wilskiej, która odziedziczyła dworek w Wilkowyjach i szybko zdobyła serca mieszkańców wsi chętnie oglądało wielu Polaków. Ostatni odcinek ukazał się w 2016 roku, a wielu aktorów zmieniło się nie do poznania. Tak jest m.in. w przypadku odtwórczyni roli Kasi, czyli serialowej córki Kazimiery i Macieja Solejuków.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Kaśka Solejuk  z "Rancza" skończyła 26 lat. Nie zajmuje się już aktorstwem

Anna Stępień w rolę jedynej córki Solejuków (Katarzyna Żak i Sylwester Maciejewski) wcieliła się, gdy miała 9 lat. Widzowie od razu ją pokochali, a humorystyczne sceny i dialogi zapamiętali na długo. Mała Kasia Solejuk podbiła serca fanów "Rancza". Anna Stępień występowała w serialu do końca 10. sezonu, ale po ostatnim "klapsie" całkowicie zrezygnowała z aktorstwa. 

Anna Stępień jako Kaśka SolejukAnna Stępień jako Kaśka Solejuk Screen vod.tvp.pl/serial Ranczo

Czym zajmuje się Anna Stępień? Nie jest już aktorką i zmieniła się nie do poznania

Odtwórczyni roli Kasi Solejuk nie kontynuowała kariery filmowej. Poszła do Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie i ukończyła ekonomię. Podczas nauki wyjeżdżała na wymiany studenckie do Pragi i Bolonii. Stępień ukończyła także zarządzanie finansami i księgowością na Uniwersytecie Warszawskim. Uczęszczała również na studia podyplomowe z analityki w Akademii Leona Koźmińskiego. 
Anna Stępień zmieniła się też wizualnie. Prostą grzywkę i warkoczyki zamieniła na długie i bujne fale.

Anna Stępień, serialowa Kasia SolejukAnna Stępień, serialowa Kasia Solejuk Zdjęcie: screen Facebook.com / Anna Stępień

Więcej o: