Rozbawiała widzów do łez, ale w życiu przeszła przez piekło. Przed laty zgwałcono ją na oczach męża

Fran Descher przez wiele lat bawiła widzów oglądających sitcom "Pomoc domowa". Aktorkę od zawsze wyróżniało niesamowite poczucie humoru i ciekawy charakter. W życiu prywatnym rozegrał się jednak prawdziwy dramat, o czym odpowiedziała światu dopiero po latach.

Coraz więcej osób otwarcie mówi, że były ofiarami przemocy seksualnej. Dzielą się mrożącymi krew w żyłach historiami, które odcisnęły na nich piętno. Jakiś czas temu do tego grona dołączyła znana z oryginalnej wersji serialu "Niania" Fran Drescher. Wyznała, że w 1985 roku padła ofiarą brutalnego gwałtu. Dopiero po latach była w stanie jednak o tym opowiedzieć, co wydarzyło się przed laty. 

Zobacz wideo Policja zatrzymała 34-latka, który przez lata molestował seksualnie nieletnie córki swojej partnerki.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fran Descher przeżyła ogromną tragedię. Została zgwałcona na oczach męża

Wszystko zdarzyło się w 1985 roku, gdy Fran spędzała czas z mężem Peterem Marcem Jacobsem i przyjaciółką. Nagle do apartamentu włamali się dwaj mężczyźni, którzy szybko unieruchomili małżonka Fran. Potem bestialsko zgwałcili obie kobiety. Peter Marc Jacobs nie mógł nic zrobić.

Kiedy napastnicy odeszli, Drescher wezwała policję i szybko złapano przestępców. Okazało się, że byli to bracia, którzy przebywali na zwolnieniu warunkowym.

"Moje doświadczenie trwało godzinę, ale te 3600 sekund naznaczyło każdą następną sekundę mojego życia"

Tragedia mocno odbiła się na życiu aktorki. To, co przeżyła, całkowicie ją zmieniło. - Nie możesz być tą samą osobą po takim doświadczeniu. Odkryłam w sobie głębszą empatię dla ludzkiego bólu i zrozumienie, jakim horrorem jest stres pourazowy osób, które przeżyły wojnę i psychicznie wciąż w niej tkwią. Moje doświadczenie trwało godzinę, ale te 3600 sekund naznaczyło każdą następną sekundę mojego życia. - powiedziała w wywiadzie dla CNN.

 
Więcej o: