Nowości na Netflix. Piątkowe premiery to nie tylko "Taśmy Jeffreya Dahmera". 4 propozycje na weekend

Serial Netflix Dahmer to niejedyna propozycja, jaką warto obejrzeć w nadchodzący weekend. Na platformie znajdziemy bowiem kilka premier, które warto zapisać na swojej liście. Jakie nowości na Netflix pojawiły się 7 października? Podpowiadamy.

W piątek (7 października 2022 roku) na Netfliksie pojawiło się kilka nowości. Największe dyskusje (szczególnie po miniserialu "Dahmer – Potwór: Historia Jeffreya Dahmera") wywołuje trzyodcinkowy dokument "Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera". Jest jednak także kilka innych propozycji, które przyciągają uwagę. 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Filmy Netflix 2022. Co nowego do obejrzenia? "Najszczęśliwsza dziewczyna" z Milą Kunis

"Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie" (Mila Kunis) ma idealne życie. Ani FaNelli ma szafę pełną najmodniejszych ubrań, planuje ślub z ukochanym i do tego pracuje w poczytnym magazynie modowym. Wspaniałe życie to tylko fasada, gdyż Ani w przeszłości przeżywa coś, o czym chciałaby zapomnieć. Stare demony wracają, gdy reżyser dokumentu kryminalnego prosi ją, by o tym opowiedziała. Co się stanie, gdy prawda wyjdzie na jaw?

 

Netflix nowości październik 2022. Dramat z Baron Geisler i Mary Joy Apostol

Dla miłośników muzycznych historii Netflix przygotował Domek dla lalek. Rockowy wokalista chce zmienić swoje życie. Postanawia więc odnaleźć swoją córkę. 

 

Serial Netflix Dahmer stał się hitem. Teraz naszedł czas na "Rozmowę z mordercą"

Seriale dokumentalne z serii true crime cieszą się ogromną popularnością. Widzowie chętnie oglądali Taśmy Tedda Bundy'ego lub 24 twarze Billy'ego Milligana. Netflix przygotował kolejny dokument z tej serii. Tym razem skupimy się na postaci, o której w ostatnim czasie jest głośno. "Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera" ma trzy odcinki. Zobaczymy w nim rozmowę z seryjnym mordercą.

 

Serial Netflix 2022. Propozycja dla fanów filmów grozy

Fanom filmów grozy zapewne do gustu przypadnie "Klub północny". Akcja serialu rozgrywa się w hospicjum dla młodzieży. Nastolatki zawierają umowę: jeśli jedno umrze, będzie kontaktować się z resztą. 

 
Więcej o: