Piotr Adamczyk i Karolina Szymczak mogą zagrać w jednym filmie

Piotr Adamczyk i jego żona Karolina Szymczak od półtora roku mieszkają razem w Los Angeles. Wspólnie postanowili rozwijać tam kariery aktorskie. Całkiem możliwe, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć ich razem na ekranie.

Pięćdziesięcioletni Piotr Adamczyk od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych nie narzeka na brak pracy. Jak podaje Filmweb, do tej pory udało mu się wystąpić w 80. produkcjach filmowych. Nie inaczej jest także w Stanach Zjednoczonych, gdzie także ma ręce pełne roboty.

Więcej informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Małżeństwo razem na planie? 

Pomimo tego, że aktor nie jest już najmłodszy i posiada polski akcent, to nie może narzekać na brak propozycji w Hollywood. Udało mu się zagrać jedną z dużych ról w serialu Marvela "Hawkeye", który można obejrzeć na platformie Disney+. Wziął także udział w serialu science-fiction "For All Mankind" produkcji amerykańskiego serwisu Apple TV+, czy w serialu "Nocne niebo", który kilka tygodniu temu osiągnął szczyt popularności na platformie Amazon Prime Video.

Zupełnie inne szanse ma jego żona, czyli jeszcze 30-letnia Karolina Szymczak. Ona od razu uczyła się fachu w Hollywood i to tam chce rozkręcać swoją karierę. Póki co, do jej największych sukcesów należy wystąpienie w tym samym filmie, co Brad Pitt, czyli w "Babilonie". W zwiastunie ukazano jej postać w zaskakujący sposób. Film na ekrany kin wejdzie w styczniu 2023 roku.

 

Całkiem możliwe, że już wkrótce zobaczymy Piotra Adamczyka i Karolinę Szymczak razem w jednej produkcji. Znajoma pary w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo" powiedziała: 

Decyzja o tym, czy spotkają się na planie, zapadnie lada dzień

Fani obojga aktorów są tym bardzo podekscytowani. W wywiadzie wspomniała także o tym, że zarówno Piotr, jak i Karolina trochę obawiają się pracy na jednym planie. "Mają wątpliwości, rozmawiają o tym" - tak skomentowała to ich wspólna znajoma.

Zobacz wideo Popkultura odc. 125

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: