"Nie depcz po mojej pier******* pelerynie". Felton "prawie zabił" Rickmana na planie Harry'ego Pottera

Tom Felton, który wcielał się w rolę Draco Malfoya w serii filmów o "Harrym Potterze", wydaje książkę. Premiera "Beyond the Wand: The Magic and Mayhem of Growing Up a Wizard" zaplanowana jest na październik 2022 roku.

Miał 12 lat, gdy świat o się o nim dowiedział. Dostał wtedy angaż do filmu "Harry Potter i kamień filozoficzny". Zagrał w nim Draco Malfoya, jednego z najsłynniejszych wychowanków Slytherina. Od premiery ostatniej części minęło 11 lat. Teraz Tom Felton realizuje się nie tylko jako aktor, ale też pisarz. Wkrótce na rynek trafi jego pierwsza książka

Zobacz wideo Popkultura odc. 125

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tom Felton wydaje książkę. Promuje ją w niecodzienny sposób

Premiera autobiografii będzie miała miejsce 18 października 2022 roku. W związku z tym na Twitterze opublikował zdjęcie promujące nowe dzieło. Kadr bynajmniej nie pochodzi z "Harrego Pottera", tylko z "Anna i ja". 

Jesteśmy tylko o jeden miesiąc od wydania 'Beyond The Wand' i rozpoczęcia trasy promującej książkę. Manchester, Los Angeles i Houston już wyprzedane! Nie mogę się doczekać, żeby was wszystkich zobaczyć

Czym Malfoy podpadł Snape'owi? "Nie depcz po mojej pier*olonej pelerynie"

W książce nie mogło oczywiście zabraknąć wzmianek o pracy na planie filmu "Harry Potter". Chociaż sława w tak wczesnym wieku była dla Feltona obciążeniem, to w ciekawy i humorystyczny sposób opisuje sytuacje z planu filmowego. Podczas promocji książki opowiedział ciekawą anegdotę związaną z Alanem Rickmanem. - Powiedział mi: "Nie depcz po mojej pier******* pelerynie". "Śmierciożercy" popatrzyli po sobie, zastanawiając się, czy on żartuje. Szybko okazało się, że nie. W następnym ujęciu reżyser poprosił mnie, żebym zbliżył się Alana tak bardzo, jak się da. Byliśmy w połowie drogi, zanim usłyszałem dźwięki duszenia się (...). Prawie go to zabiło. - wspomniał aktor.

 
Więcej o: