Zwiastun zobaczyło już 12 mln ludzi. Druga część "Na noże" zapowiada się na świąteczny hit Netfliksa

Nadchodząca kontynuacja filmu "Na noże" z Danielem Craigiem w roli głównej może się okazać jednym z największych przebojów Netfliksa w historii. Zwiastun filmu obejrzano już 12 milionów razy.

"Glass Onion: Film z serii »Na noże«" to oficjalny tytuł kontynuacji filmu "Na noże" z 2019 roku. W nowej odsłonie oprócz Daniela Craiga pojawią się Edward Norton ("Podziemny krąg"), Kate Hudson ("U progu sławy"), Kathryn Hahn ("WandaVision"), Janelle Monáe ("Moonlight") i Ethan Hawke ("Przed wschodem słońca").

Więcej informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 125

O czym będzie druga część "Na noże"?

W kontynuacji przygód detektywa Benoita Blanca zobaczymy wiele nowych postaci. Przedstawiona historia nie będzie w żaden sposób powiązana z tą z pierwszej części. Znużony brakiem intrygujących zagadek Benoit wyruszy do Grecji, aby rozwikłać zagadkę morderstwa i wytypować sprawcę z barwnego grona podejrzanych.

Pojedzie tam na zaproszenie amerykańskiego miliardera i jednocześnie właściciela przynoszącego krociowe zyski start-upu zajmującego się badaniami naukowymi - Milesa Brona (Edward Norton), który postawi przed nim niecodzienne zadanie.

Za reżyserię i scenariusz odpowiada ta sama osoba, co przy pierwszej części "Na noże", czyli Rian Johnson. Za scenariusz do pierwszej części otrzymał nominację do Oscara.

 

Premiera na platformie przed świętami, przedpremierowe pokazy w kinach

Globalna premiera produkcji w serwisie Netflix odbędzie się 23 grudnia, czyli dzień przed Wigilią Bożego Narodzenia. Streamingowy gigant doskonale to zaplanował, ponieważ święta to czas, gdy ludzie w rodzinnym gronie oglądają filmy, a ten już zapowiada się na wielki przebój.

Przedpremierowe pokazy "Glass Onion: Film z serii »Na noże«" odbędą się w kinach w dziewięciu państwach na świecie. Niestety, nie ma na tej liście Polski. Tytuł będzie można zobaczyć w wybranych kinach w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoszech, Niemczech, Hiszpanii, Izraelu, Australii i Nowej Zelandii. 

Warto wspomnieć, że produkcja będzie pierwszym w historii filmem Netfliksa, który zadebiutuje jednocześnie w trzech największych sieciach amerykańskich kin - AMC, Regal i Cinemark. Łącznie wyświetlać go będzie około 600 kin w Stanach Zjednoczonych.

 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina.  

Więcej o: