Kolejna gwiazda oskarża Billa Murraya o stosowanie przemocy. "Schowałem się pod stół i płakałem"

Niedawno Geena Davies w biografii opisała swoje pierwsze spotkanie z Billem Murray'em. Jak się okazuje z niestosownym zachowaniem ze strony komika zetknęła się nie tylko aktorka. Na szczere wyznanie zdobył się również Seth Green znany z takich filmów jak "Stare wygi" czy "Wyścig szczurów".

Bill Murray to powszechnie znany i lubiany komik. Ostatnio nie ma jednak dobrej passy. Najpierw Lucy Liu opowiedziała o tym, że znęcał się nad nią na planie "Aniołków Charliego", potem Geena Davis w biografii "Dying of Politeness" opisała sytuację z przesłuchania do roli w komedii "Łatwy Szmal". Teraz na podobne wyznanie zdobył się Seth Green.

Zobacz wideo "W spirali" - zwiastun. Na planie tego filmu poznali się Warnke i Stramowski

Więcej wiadomości znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Seth Green oskarżył Billa Murraya o przemoc. "Po prostu wrzucił mnie do kosza na śmieci"

Podczas emisji programu "Good Mythical Morning" Seth Green opowiedział o wydarzeniach, które miały miejsce na planie "Saturday Night Live". Komik miał wtedy 9 lat i szybko "podpadł" Murray'owi. Przyczyną ataku było zajęcie fotela. Starszy aktor zrobił awanturę. - Pomyślałem, że to absurd. Siedziałem tylko na poręczy, a na kanapie było dużo miejsca. - relacjonował Green cytowany przez "The Guardian". Dodał, że gdy odmówił ustąpienia miejsca, reakcja Murraya była gwałtowna. - Podniósł mnie za kostki i zaczął wymachiwać mną nad koszem na śmieci. Powiedział "śmieci trafiają do śmietnika", a potem wrzucił mnie do kosza na śmieci. Kosz się przewrócił. Byłem przerażony. Po prostu uciekłem do garderoby, schowałem się pod stół i płakałem.

Nowy film Billa Murraya zawieszony. Na planie miało dojść do nieprzyjemnej sytuacji

Jak podaje "Independent", wytwórnia Searchlight Pictures zawiesiła produkcję filmu "Being Mortal". Nie wiadomo jeszcze, czy prace zostaną wznowione. Co więcej, na planie również miało dojść do nieprzyjemnego incydentu z udziałem aktorki Keke Palmer, co opisał Eriq Gardner z magazynu "Puck". - Murray miał przeświadczenie, że ta dużo młodsza od niego kobieta z nim flirtuje. W pewnym momencie (...) Murray zaczął całować jej ciało i siadać na nią okrakiem.

Jak sam Bill Murray skomentował tę sytuację? - Zrobiłem coś, co uważałem za zabawne i zostało to odebrane w zupełnie inny sposób. - powiedział podczas wywiadu z CNBC. 

Więcej o: