Dorociński zagrał w "Mission: Impossible" i sypią się gratulacje. Najlepsze są od Żebrowskiego

Marcin Dorociński potwierdził długo snute domysły - aktor znalazł się w obsadzie dwóch ostatnich odsłon superprodukcji z serii "Mission: Impossible". Z gratulacjami pospieszyli oczywiście znajomi aktorzy i aktorki oraz inne osoby związane z polskim show-biznesem. Szczególnie zwracają uwagę komentarze Michała Żebrowskiego i Grzegorza Krychowiaka. Panowie popisali się humorem.

Marcin Dorociński ma kolejny znaczący sukces na koncie. Aktor nie tylko zyskał międzynarodowe uznanie dzięki roli w obsypanym nagrodami serialu "Gambit królowej". Można go już oglądać w najnowszej produkcji Netfliksa "Wikingowie: Valhalla", gdzie wcielił się króla Jarosława Mądrego. Teraz już oficjalnie potwierdził, że zagrał także w "Mission: Impossible".

Zobacz wideo Niezwykły talent do szachów i uzależnienie od lekarstw. "Gambit królowej" - serial Netflixa z Marcinem Dorocińskim

Żebrowski śmiesznie gratuluje Dorocińskiemu roli w "Mission: Impossible"

Marcin Dorociński poinformował o znaczącej roli w długim i wylewnym wpisie w mediach społecznościowych. Zaznaczył, że długo czekał na taką okazję - jak opisał, nim dostał upragnioną rolę, nagrał około 1200 taśm z zagranicznymi castingami. Jak widać, cierpliwość się opłaciła.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Na Instagramie posypał się grad gratulacji od związanych z branżą filmową. Magda Lamparska pisze z entuzjazmem "Ale extra!!!! Ogromne gratulacje". Znany radiowiec Piotr Kędzierski dodaje treściwie "Sztos". Katarzyna Zielińska do "sztosu" dorzuciła "Brawo Marcin". Mikołajowi Roznerskiemu aż zabrakło słów uznania i umieścił trzy emoji klaszczących dłoni - podobnie uczyniła Maria Dębska. Borys Szyc przebił znajomych po fachu i dodał jedną emotkę więcej. Reżyserka Kasia Adamik wylewnie umieściła trzy serduszka. Antoni Królikowski także uznał, że nie ma co rzucać słów na wiatr i wrzucił płomyczek, emotkę z gwiazdkami zamiast oczu oraz znaczek z napisem 'top' i strzałką do góry.

Radość za to rozsadziła Barbarę Kurdej-Szatan, która nie tylko wrzuciła w komentarz cztery emoji klaszczących dłoni, cztery serduszka, trzy bicepsy i dłonie złożone w dziękczynnym geście. Aktorka napisała także: "Brawo!!!! Dzięki, że dzielisz się swoją historią i motywujesz wytrwałością. Powodzenia! Podbijaj świat". Podobnie wylewna była aktorka Anna Baranowska, która działa w Berlinie - "Mega!! Marcin, ja już w Cape Town w Ciebie wierzyłam!! Od wtedy trzymam mocno za Ciebie kciuki i cieszę się z każdego Twojego sukcesu!! Gratulacje! Może być już tylko lepiej!! Wszystko jeszcze przed Tobą! Buziaki".

 

Magdalena Boczarska z kolei skomentowała "Brawo Marcin! Ogromne gratulacje". Oliwier Janiak z radością napisał "Cudna wiadomość. Gratulacje ". W podobnym tonie wypowiedziała się Małgorzata Kożuchowska: "Yeah! Gratulacje!" - napisała i okrasiła to emotkami z płomieniami, oklaskami i bicepsami. Maciej Orłoś podobnie nakreślił "Serdeczne gratulacje".

Zobacz wideo Artur Rojek o doborze artystów na Great September: "Decydował potencjał". Zobacz relację z Łodzi

Michał Żebrowski z kolei pozwolił sobie na odrobinę dezynwoltury. Poza emotką uśmieszku, serduszka i klaszczących dłoni napisał też proste "Zazdro". Marcinowi Dorocińskiemu to ujmujące wyznanie nie umknęło i elegancko odpowiedział - "Teraz Ty". W komentarzu niżej można też przeczytać "Dziękuję Mistrzu".

Marcin Dorociński / InstagramMarcin Dorociński / Instagram Zrzut ekrany - Michał Żebrowski gratuluje

Wypowiedział się także Piotr Adamczyk - "Brawo Marcin" napisał i dorzucił emotki z uniesionymi do góry kciukami. Małgorzata Foremniak z kolei życzy "Powodzenia Marcinie. Wszelakiego!". Karolina Korwin-Piotrowska treściwie od siebie dodała "BRAWO!". Krzysztof Czeczot poszedł krok dalej i napisał wręcz "Wielkie brawo".

Także komentarze na Facebooku kryją kilka szczególnie wesołych niespodzianek. Piłkarz Grzegorz Krychowiak, który gościnnie wystąpił w filmie "Druga połowa" żartobliwie napisał: "Panie Marcinie, brawo. My aktorzy musimy się wspierać, niech Pan przeciera szlaki". Maciej Stuhr podkreślił "Marcin bardzo, bardzo się cieszę, gratuluję i jestem z Ciebie dumny! Wspaniale!!!".

Radość wyraziła wylewnie również Magdalena Zawadzka, która dodała od siebie "Wielkie, najszczersze gratulacje! Podziwiam wytrwałość i dążenie do celu, mimo przeciwności i wieloletnich nieudanych starań!". Agata Kulesza jest niemniej zachwycona: "Marcin!! Wielka radość! Nie mam pojęcia czy coś się należy, czy nie… ciężko pracowałeś i jesteś wytrwały- wielki szacunek. Jesteś bardzo dobrym aktorem i wrażliwym Człowiekiem. Cieszę się razem z Tobą! Biję Ci brawo!!!!" - pisze z radością.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina. 

Olga Bończyk skomentowała "Jestem naprawdę wzruszona. Brawo! To jest Twój wielki sukces! Gratuluje Marcinie", a raper Sokół dodał - "Piękna wiadomość! Gratuluję". Piosenkarz Sławek Uniatowski podkreslił "Cieszę się i jestem z Ciebie dumny", a dziennikarka Justyna Dźbik-Kluge zaznaczyła "Ale super! Jesteś wybitnym aktorem i wspaniałym człowiekiem. Spełnianie TAKICH marzeń po prostu Ci się należy. Brawo!!! I fingers crossed!!". Joanna Opozda napisała z kolei "Brawo. Bardzo motywujące, gratuluję". "Jakie to piękne. Powodzenia i cudownych wrażeń!" - dodaje od siebie Marta Żmuda Trzebiatowska, a Tomasz Schudchardt reaguje słowami "Marcin to piękna historia... gratuluję Ci szczerze, boś zasłużył i też swój chłop jesteś. Ściskam serdecznie".

Więcej o: