Najlepsze horrory na Halloween. Tego dnia musisz je zobaczyć. Co przyszykował Netflix i HBO Max?

Halloween jest już coraz bliżej, więc ludzie zastanawiają się, jak spędzić czas w ten "upiorny wieczór". Wybraliśmy zatem naszym zdaniem najlepsze horrory na Halloween, które koniecznie musisz zobaczyć.

W tym roku Halloween wypada już w poniedziałek 31 października. Dzień pełen strachu jest idealnym czasem na zorganizowanie ze znajomymi maratonu filmów mrożących krew w żyłach. Propozycje horrorów na Netfliksie i HBO Max w tym roku nie zawodzą. Sprawdź, co warto obejrzeć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Czyj to dom" - zwiastun

Propozycja Netfliksa na Halloween. Film, który przerazi nie na żarty

"Oujia: narodziny zła" to horror w reżyserii Mike'a Flanagana z 2016 r., którego akcja rozgrywa się w latach 60. w Los Angeles. Przedstawia historię Alice, która pracuje zawodowo jako medium. Kobieta wraz z córkami przeprowadza się do nowego domu. Podjęcie decyzji dotyczącej zakupu planszy spirytystycznej, która ma pomóc Alice w przywołaniu ducha zmarłego męża, ściąga na nią i dzieci zło.

 

Jakie są najstraszniejsze horrory? Motyw opętanej lalki od zawsze przeraża

"Annabelle" z 2014 r. to kolejna propozycja dostępna na Netfliksie. Mia, młoda i szczęśliwa mężatka dostaje w prezencie od męża starą, ubraną w suknię ślubną lalkę. Kiedy para zostaje napadnięta przez wyznawców szatana, zabawka Annabelle okazuje się opętana przez okultystów.

 

Mrożący krew w żyłach film na Halloween. Sprawdź propozycję HBO Max

"Obecność 3: Na rozkaz diabła" to horror, który można znaleźć w ofercie HBO Max. Akcja przedstawiona przez reżysera Michaela Chavesa rozgrywa się w 1981 r. Badacze spraw paranormalnych, małżeństwo Ed i Lorraine Warren analizują sprawę mężczyzny, który twierdzi, że morderstwa nie dopuścił się on, a demon, który opanował jego ciało.

 

Co można obejrzeć w Halloween? Sprawdź "Las samobójców"

"Las samobójców" z 2016 r. to kolejny film z oferty HBO Max. Opowiada historię Sary, która wyrusza samotnie wgłąb japońskiego lasu Aokigahara, by odnaleźć zaginioną siostrę bliźniaczkę. Kobieta się nie spodziewa, jak wiele tajemnic i duchów kryje bór znany z tego, że ludzie popełniają w nim samobójstwo.

 
Więcej o: