Nadchodzi premiera filmu "Avatar: Istota wody". Widzowie powinni przygotować się na długi seans

Fani z niecierpliwością wyczekują premiery filmu "Avatar: Istota Wody". Kilka dni temu został opublikowany oficjalny zwiastun produkcji w reżyserii Jamesa Camerona. Wiadomo też już, jak długi seans czeka widzów w kinach.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

"Avatar: Istota Wody" to bez dwóch zdań jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów 2022 roku. James Cameron poświęcił na jego produkcję ponad 10 lat. Efekt? Ponad trzy godzinne dzieło z zapierającymi dech w piersiach efektami. 

Zobacz wideo "Avatar: Istota wody" - zwiastun. Zapowiadany od dawna sequel w grudniu trafi do kin

James Cameron nie przebiera w środkach. "Avatar: Istota Wody" trwa ponad trzy godziny

Chyba każdy fan kinematografii wie, że James Cameron jest jednym z reżyserów, który zawsze stawia na swoim. Jeśli uważa, że jego film jest za długi, skróci go, jeśli uważa, że jest zbyt krótki, to poświęci odpowiednią ilość czasu na dogranie scen. Tym samym nikogo chyba nie dziwi, jak długi będzie "Avatar: Istota Wody". Według informacji The Hollywood Reporter, najnowsza produkcja Camerona ma trwać około trzech godzin i 10 minut. 

Nowy trailer "Avatar: Istota Wody" Czego można się z niego dowiedzieć?

Na kanale 20th Century Studios Polska pojawił się ostatnio nowy trailer "Avatar: Istota Wody". W nowej produkcji Jamesa Camerona zobaczymy wszystkich aktorów odgrywających główne postacie z poprzedniej części. Fani zachwycali się także efektami specjalnymi, które pomimo długiego czasu produkcji filmu są na najwyższym poziomie.

 

Prace nad drugą częścią "Avatara" ruszyły niedługo po premierze pierwszej części. James Cameron otwarcie przyznał, że jeśli historia planety Pandora odniesie sukces, nie będzie miał oporów przed zabraniem się za kolejne produkcje z tego uniwersum. Jednak słowo sukces nie oddaje tego, jaką furorę zrobił "Avatar". Film stał się hitem, co potwierdzają aż trzy Oscary w kategoriach najlepszych zdjęć, efektów specjalnych i scenografii.

Więcej o: