Czy powstanie kolejna część filmu "Diabeł ubiera się u Prady"? "To kuszące"

Prawdziwym przełomem w karierze Anne Hathaway była rola w "Diabeł ubiera się u Prady". Młoda aktorka stanęła wtedy u boku takich gwiazd jak Meryl Streep czy Stanley Tucci. Ostatnio została zapytana o potencjalną kontynuację kultowego filmu. Jej odpowiedź może zasmucić fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Po premierze "Diabeł ubiera się u Prady" kariera Anne Hathaway nabrała niewyobrażalnego tempa. Podczas promocji najnowszego filmu, w którym zagrała, aktorka została zapytana o możliwą kontynuację jej pierwszego hitu. Fani kultowej produkcji z pewnością nie spodziewali się jej odpowiedzi. 

Zobacz wideo Anne Hathaway i Dev Patel o miłości, czyli zwiastun serialu "Modern Love"

Czy duet Meryl Streep i Anne Hathaway znowu pojawi się na ekranach? Aktorka mocno w to wątpi

Ostatnim filmem, w którym zagrała Anne Hathaway, był "Armagedon". Produkcja miała premierę 19 maja 2022 roku. W celu wypromowania dzieła aktorka została zaproszona do programu "The View" nadawanego przez stację ABC. W trakcie rozmowy Hathaway dostała kilka pytań, a jednym z nich była kwestia potencjalnej kontynuacji "Diabeł ubiera się u Prady".

- Wyobrażenie Andy i Emily, które muszą przynieść Mirandzie kawę, jest niezwykle kuszące. Ona jest w Europie, a one po drodze zahaczają o Stanleya Tucciego, który siedzi sobie w restauracji. To kuszące, ale nie wydaje mi się, aby się wydarzyło. - skomentowała aktorka. Zamiast bezpośredniej kontynuacji, Hathaway zaproponowała spin-off. - Zamiast tego, mogliby zrobić reboot i znaleźć do tego zupełnie nowych ludzi - podkreślała.

Dlaczego kontynuacja "Diabeł ubiera się u Prady" nie powstanie? Anne Hathaway udzieliła ciekawej odpowiedzi

Jednym z głównych powodów, według Anne Hathaway, przez które kolejna część kultowego filmu nigdy nie powstanie, są zmiany na przestrzeni lat. Film czerpie garściami z kultury magazynów modowych. Dziś, większość najlepszych pism tego typu pojawia się w zdigitalizowanej formie. - "Diabeł ubiera się u Prady" powstał w zupełnie innej erze. - komentowała aktorka. - Teraz wszystko się zdigitalizowało, a tamten film podejmował temat fizycznie namacalnych rzeczy. Obecne czasy są zupełnie inne. 

Więcej o: