Zrobił wielką karierę, jednak w życiu prywatnym nie miał tyle szczęścia. Lubaszenko ukrywał ten związek

Olaf Lubaszenko to ikona polskiego kina. Przez lata aktor i reżyser starał się utrzymywać jedną ze swoich relacji w tajemnicy. O tym związku nie wiedział prawie nikt. Dziś sytuacja mocno się zmieniła.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Jak sam przyznaje, jeden ze swoich związków utrzymywał w tajemnicy przez zabobony. Olaf Lubaszenko był w kilku poważnych relacjach, jednak o tej, przez dłuższy okres nikt nie miał pojęcia. W życiu artysty od tego czasu dużo się zmieniło. 

Zobacz wideo Jak wybrano aktorki do serialu "Gang Zielonej Rękawiczki"? Nie było łatwo!

Szybko zrobił wielką karierę, jednak w życiu prywatnym nie miał tyle szczęścia. Olaf Lubaszenko ukrywał ten związek

Olaf Lubaszenko szybko wszedł w świat aktorstwa. Miał 13 lat, gdy zagrał tytułową rolę w serialu "Życie Kamila Kuranta". Prawdziwą sławę przyniósł mu angaż w filmie "Kroll" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Lubaszenko przez lata był jedną z największych gwiazd kina. Jego produkcje takie jak "Sztos", "Chłopaki nie płaczą" czy "Poranek Kojota" weszły do grona kultowych polskich komedii. 

Jednak popularność i sukces w kinie nie szły w parze z życiem prywatnym. Pierwsze małżeństwo Olafa Lubaszenki rozpadło się po 3 latach. W 1995 roku Katarzyna Groniec wniosła pozew o rozwód. Para doczekała się corki - Marianny Linde.

Kolejną miłością aktora była Karolina Muszalak, która była znana głównie z gry w serialu "Plebania". Lubaszenko starał się utrzymywać związek w tajemnicy. Jak sam przyznał, nie chciał niczego zapeszać. -  Coś się w moim życiu zmienia. Ale jestem tak potwornie zabobonny, że nie powiem, co i z kim. Jak się już zmieni na dobre, nie będę tego ukrywał - przyznał aktor w jednym z wywiadów.

"Jak się już zmieni na dobre, nie będę tego ukrywał". Lubaszenko otwarcie mówi o swojej obecnej relacji

Jednak i ten związek nie przetrwał próby czasu. Głównym powodem rozstania była najprawdopodobniej galopująca kariera artysty. Lubaszenko coraz częściej skupiał się wyłącznie na pracy. Aktor później wypowiadał się o zakończeniu relacji. - Gdy namiętność i fascynacja zmniejszają się, rosną wymagania. Na początku są zerowe, bo ta druga osoba wystarcza za cały świat. Może tylko u mnie wymagania pojawiają się trochę za wcześnie i być może są zbyt duże.

Od 2006 roku Olaf Lubaszenko związany jest Hanną Wawrowską. Kobieta jest przewodniczącą Klubu Fair Play Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a ponadto pracuje dla dziennika "Rzeczpospolita". Aktor często udostępnia wspólne zdjęcia na Instagramie. 

 
Więcej o: