Aktorzy seriali "Rodzinka.pl" powrócą na plan? Głos zabrał Tomasz Karolak

W rozmowie z Plejadą Tomasz Karolak odniósł się do spekulacji dotyczących kontynuacji serialu "Rodzinka.pl". Produkcja, którą pokochali Polacy, została niespodziewanie zakończona w 2020 roku. Czy jest szansa, że Boscy powrócą na antenę?

W 2011 roku odbyła się premiera serialu "Rodzinka.pl", w którym główne role, czyli Natalii i Ludwika Boskich, zagrali Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak. Produkcja spotkała się z pozytywnym odbiorem widzów, którzy od razu polubili zwariowaną rodzinę Boskich i przez niespełna 10 lat śledzili ich zawiłe losy. Na oczach całej Polski dorastali aktorzy wcielający się w role trzech synów głównych bohaterów: Maciej Musiał (serialowy Tomek), Adam Zdrójkowski (Kuba) i Mateusz Pawłowski (najmłodszy z braci, Kacperek).

Niespodziewane przerwanie serialu. Szokująca informacja

Niestety w 2020 roku media obiegła informacja o nagłym zakończeniu produkcji serialu. Ta wiadomość była szokiem nie tylko dla widzów, ale również dla wszystkich twórców, którzy brali udział w jego realizacji. Historia rodziny Boskich została niespodziewanie przerwana, pozostawiając wiele niewyjaśnionych wątków.

Czy rodzina Boskich powróci na ekrany? Tomasz Karolak odnosi się do spekulacji

Po ujawnieniu informacji o rezygnacji z kontynuacji "Rodzinki.pl" widzowie mieli nadzieję, że to chwilowe niedomówienia i wkrótce serial zostanie wznowiony. Choć od dwóch lat nic się w tej sprawie nie zmienia, to wierni fani Boskich wciąż liczą na powrót produkcji.

W rozmowie z Plejadą Tomasz Karolak odniósł się do nieustannie pojawiających się spekulacji dotyczących wznowienia serialu. — Nie sądzę, żeby pojawiła się "Rodzinka.pl", bo wydaje mi się, że to jest marka zastrzeżona, ale wiem, że są zakusy, żeby niezakończoną energię "Rodzinki", która została w sposób brutalny przerwana, ponieważ zdjęcia zostały zakończone w trakcie nagrywania sezonu, poza wszelką, moim zdaniem, przyzwoitością, związaną z produkowaniem dzieła, wskrzesić — powiedział aktor.

 

Choć Karolak nie zaprzecza, że początkowo był pomysł reaktywacji serialu, to podkreśla, że nie mógł on zostać zrealizowany bez ekipy, która tworzyła tę "Rodzinkę.pl" znaną z telewizji. — Nie ukrywam, że były próby namówienia nas do powrotu na plan, ale to nie może się zdarzyć bez tamtej ekipy, która tworzyła ten serial — stwierdził Karolak, zaznaczając, że być może Boscy powrócą do widzów w innej formie — Jest taka intencja, żeby tę energię, którą cały czas ludzie oglądają i cały czas nas o to pytają, spożytkować może w formie innego contentu, ale w podobnym wyrazie — wyznał tajemniczo serialowy Ludwik.

Zobacz wideo Wiktoria Gąsiewska komentuje zakończenie "Rodzinki.pl"

Jak Tomasz Karolak wspomina pracę na planie serialu? Czy wciąż ma kontakt z serialową rodziną?

Aktor przyznał, że pracę na planie "Rodzinki.pl" wspomina bardzo dobrze. Rola Ludwika Boskiego była ważnym etapem w jego zawodowej karierze, choć, jak sam stwierdza, początkowo nikt z twórców nie zakładał takiego rozwoju tej produkcji. — Nie wiedzieliśmy, że to będzie miało aż taki fantastyczny odbiór. Teraz świetnie wspominamy ten czas i myślę, że tę energię trzeba jakoś zamknąć — ocenił Karolak.

Wyznał również, że pozostaje w zażyłych relacjach z serialową rodziną. Wspólny czas spędzony na planie "Rodzinki.pl" sprawił, że między aktorami powstała więź, którą pielęgnują do dzisiaj. Karolak stwierdził, że podziwia rozwój swoich serialowych synów i trzyma kciuki za ich dalszą zawodową drogę. — Kibicuję im, jestem z nimi w kontakcie, jak trzeba, to pochwalę, a jak trzeba, to dam jakąś uwagę. Stworzyliśmy taką drugą rodzinę, która cały czas trwa. Bardzo sobie to cenię — podsumował.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: