Nowy erotyk reżyserki "Dziewczyn z Dubaju". Maria Sadowska nakręci film o mobbingu w świecie piłkarskim

Nowy film "Pokusa" w reżyserii Marii Sadowskiej już niedługo trafi do kin. Kto zagra w ekranizacji książki Edyty Folwarskiej? Znamy aktorów, którzy wcielą się w główne role.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Maria Sadowska ma już na swoim koncie kilka filmowych hitów tj. "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej" czy chociażby "Dziewczyny z Dubaju". Niedawno w kinach można było obejrzeć kolejną wyreżyserowaną przez nią produkcję "Miłość na pierwszą stronę". Widzowie powinni już przygotowywać się na następny mocny seans. Tym razem Sadowska zdecydowała się na ekranizację książki Edyty Folwarskiej "Pokusa". 

Zobacz wideo Maria Sadowska wspomina pracę z Dodą. Szczerze wyznaje, czy zobaczy jej show

Były "Dziewczyny z Dubaju" teraz czas na kolejny erotyk Marii Sadowskiej. O czym będzie "Pokusa"? 

Niedawno na Instagramie Marii Sadowskiej można było zobaczyć materiały zza kulis produkcji "Pokusy". Nowe dzieło reżyserki ma ukazać się w kinach już za kilka miesięcy. Premiera planowana jest na luty 2023. Co wiemy o tej produkcji? To ekranizacja książki Edyty Folwarskiej o tym samym tytule. W filmie zostaną poruszone tematy takie jak mobbing i wykorzystywanie seksualne w świecie piłkarskim.

 

W filmie nie zabraknie scen erotycznych, co potwierdza producentka wykonawcza Paulina Nowak - To nie będzie jedna, czy dwie sceny. Będzie ich dużo (...). Na pewno jest to kontrowersyjne, ale naszą intencją jest wywołanie rewolucji obyczajowej, zachęcanie do dyskusji. - dodała

W filmie "Pokusa" będzie można zobaczyć wiele znanych twarzy. Kto znalazł sie w obsadzie? 

Główną rolę w nowym filmie Marii Sadowskiej zagra córka Jana Englerta, Helena Englert. Aktorka wcieli się w postać Inez, dziewczyny marzącej o wielkiej karierze. Oprócz niej w filmie zobaczymy także Piotra Stramowskiego, Joannę Liszowską, Andreę Preti (znanego z roli Bahira w "Dziewczynach z Dubaju") i Piotra Głowackiego. 

 
Więcej o: