Najmłodszy syn Daniela Olbrychskiego ma już 34 lata. Czym się obecnie zajmuje Viktor Longo?

O najmłodszym synu Daniela Olbrychskiego nie mówiło się zbyt wiele. Od samego początku wiadomo było, że jego matką jest niemiecka gwiazda Barbara Sukowa, jednak oprócz tego prawie nikt nie wiedział więcej. Dziś Viktor Longo-Olbrychski ma 34 lata. Czy poszedł w ślady ojca?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Daniel Olbrychski ma trójkę dzieci, jednak o jego najmłodszym synu wiadomo niewiele. Matką Viktora jest niemiecka aktorka Barbara Sukowa, która nawiązała krótki romans z polską gwiazdą podczas produkcji "Róża Luksemburg". Czym dziś zajmuje się 34-latek?

Zobacz wideo Krzysztof Cugowski w "TTBZ". "Koledzy żartowali, że syn załatwił mi robotę"

Przez długi czas nie miał kontaktu z ojcem. Wszystko zmieniło się po jego 20. urodzinach

Niedługo po urodzeniu Viktora, Barbara Sukowa związała się z artystą Robertem Longo i wyjechała do Nowego Jorku. Przez wiele lat chłopiec nie miał kontaktu z biologicznym ojcem Danielem Olbrychskim. Jego matka wychowywała go wraz z nowym partnerem w Stanach Zjednoczonych. W 2008 roku chłopak przyjechał do Polski, gdzie poznał aktora. - Wzruszające, że poznaliśmy się po tylu latach, bo wcześniej mieliśmy utrudniony kontakt - wspominał Olbrychski w jednym z wywiadów. W tym samym roku wspólnie uczestniczyli w Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi. Trzeba przyznać, że Viktor wówczas łudząco przypominał ojca. 

 

Viktor Longo-Olbrychski również jest artystą. Czy poszedł w ślady ojca?

Viktor, podobnie jak Daniel Olbrychski, wiąże swoją przyszłość ze sztuką. 34-latek nie myśli jednak o grze aktorskiej. Od aktorstwa zdecydowanie bardziej woli modeling. Wielokrotnie stawał przed obiektywem i brał udział w sesjach. Moda nie jest natomiast jego największą pasją. Syn polskiego aktora uwielbia muzykę. Na jego profilach w mediach społecznościowych często można usłyszeć jego wokal i grę na gitarze. 

 
Więcej o: