Alkohol i narkotyki zniszczyły jej życie. Teraz Lindsay Lohan powraca w świątecznym hicie Netfliksa

Świąteczne filmy każdego roku biją rekordy oglądalności. Obecnie na Netfliksie dużą popularnością cieszy się komedia romantyczna "Niezapomniane święta" z Lindsay Lohan w roli głównej. Kiedyś bardziej niż aktorskimi wcieleniami Lohan, media interesowały się jej burzliwym życiem prywatnym.

Lindsay Lohan przez kilka lat na ekranie pojawiła się w zaledwie kilku epizodycznych rolach. Częściej można było zobaczyć ją w telewizyjnych show. Aktorka powraca na ekrany po życiowych zawirowaniach.

Od najmłodszych lat na ekranie. Jednak sława nie wyszła jej na dobre

Po raz pierwszy wystąpiła przed kamerą na planie reklamy. Miała wówczas 3 lata. Popularność przyniosła jej podwójna rola w familijnej komedii "Nie wierzcie bliźniaczkom". Kolejnymi hitami z jej udziałem były produkcje takie jak "Zakręcony piątek", "Wredne dziewczyny" czy "Garbi – super bryka". W komedii obyczajowej "Twarda sztuka" zagrała u boku Jane Fondy. Niedługo później popadła w uzależnienia, a wzmianki o aktorce pojawiały się wyłącznie w kontekście jej problemów, czy nowych związków.

Lindsay nie udźwignęła sławy i ogromnych pieniędzy, które zarabiała, grając w licznych filmach i reklamach. Gdy pojawiły się pierwsze problemy rodzice aktorki, zamiast okazać jej wsparcie, podpisywali kolejne kontrakty. Lohan zaczęła regularnie imprezować, a media rozpisywały się na temat jej wybryków pod wpływem alkoholu czy narkotyków. Wielokrotnie zatrzymywana przez policję, trafiała na izbę wytrzeźwień.

Jej życie miłosne także było przedmiotem publicznych debat. Była związana m.in. z Aaronem Carterem, Wilmerem Valderramą, Robbiem Williamsem czy Samanthą Ronson. W wieku 20 lat dołączyła do spotkań Anonimowych Alkoholików, co miało być przełomem w jej życiu. Niestety terapia wiele nie zmieniła i Lindsay powróciła do nałogów. W 2007 roku świat obiegła informacja o skazaniu aktorki przez sąd. Dostała wyrok za jazdę pod wpływem alkoholu i zażywanie narkotyków.

Lindsay LohanLindsay Lohan East News

Lohan ponownie na świeczniku. Tym razem za sprawą nowego hitu Netflixa

Obecnie Lohan mieszka w Europie i prowadzi spokojne życie z dala od blasku fleszy. Jest właścicielką firmy produkującej biżuterię oraz klubu w Grecji, a ponadto zajmuje się doradztwem lifestylowym. W ustabilizowanym życiu aktorce brakowało dawnej pasji, więc postanowiła powrócić na ekrany. Jednak Hollywood nie miało dla niej żadnych propozycji. Szansę nieco zapomnianej i okrytej złą sławą aktorce dał Netflix. Na platformie kilka dni temu pojawiła się romantyczna komedia "Niezapomniane święta" z Lohan w głównej roli. Produkcja jest pierwszą świąteczną propozycją Netfliksa.

Fabuła filmu, podobnie jak innych produkcji z tej kategorii, jest lekka i przyjemna. Opowiada o spadkobierczyni luksusowego hotelu, która w wyniku niefortunnego wypadku na nartach, trafi pamięć. Pomoc otrzymuje od właściciela górskiej chaty, który samotnie wychowuje córkę. Między przystojnym i troskliwym wdowcem a dziedziczką fortuny, rodzi się uczucie.

Zobacz wideo "Niezapomniane święta" - świąteczna propozycja Netfliksa [ZWIASTUN]

Komedia w premierowy weekend stała się numerem jeden aż w 68 krajach, w tym również w Polsce! Po takich wynikach można śmiało przypuszczać, że "Niezapomniane święta" będą jednym z tegorocznych hitów Netfliksa.

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: