Ryan Reynolds w musicalowej wersji "Opowieści wigilijnej". Gdzie można obejrzeć film "Świąteczny duch"?

Święta już za rogiem, a razem z nimi premiery filmów z Bożym Narodzeniem jako motywem przewodnim. Po "Listach do M 5" przyszedł czas na "Świątecznego ducha". W główną postać musicalowej "Opowieści wigilijnej" wcielił się Ryan Reynolds, a u jego boku zagra Will Ferrell.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Premiery filmów świątecznych, jak co roku sprawiają, że z niecierpliwością czekamy na Boże Narodzenie. Tak jet również w przypadku nowego filmu z Ryanem Reynoldsem w roli głównej. "Świąteczny duch" to musicalowy twist dla "Opowieści wigilijnej". Muzyczna komedia to kwintesencja humoru kanadyjskiego aktora, podsycanego przez wtórującego mu Willa Ferrella. 

Zobacz wideo "Niezapomniane święta" - świąteczna propozycja Netfliksa z Lindsay Logan i gwiazdą "Glee" [ZWIASTUN]

"Świąteczny duch" - Ryan Reynolds w nietypowym musicalu

Chyba każdy z nas zna "Opowieść wigilijną". Ta momentami smutna historia została przemieniona w zmodernizowaną komedię, z musicalowym twistem w filmie "Świąteczny duch". Grający główną rolę Ryan Reynolds pasuje do produkcji tego typu jak ulał. Specyficzny humor kanadyjskiego aktora w połączeniu z niespodziewanymi elementami muzycznymi to coś, co działa niespodziewanie dobrze. Wtórujący mu Will Ferrel bawi równie mocno. Jednak o czym tak właściwie opowiada najnowszy film świąteczny od Apple TV+?

 

O "Świątecznym duchu" można było usłyszeć już rok temu. To właśnie wtedy Ryan Reynolds ogłosił, że po musicalu w reżyserii Seana Andersa "zrobi sobie" przerwę od gry aktorskiej. Kanadyjski aktor (na szczęście) nie dotrzymał tej obietnicy i niedługo po zakończeniu zdjęć do świątecznej produkcji zabrał się za kolejne projekty. Reynolds wciela się w musicalowej komedii w Clinta Briggsa, specjalistę od promowania polityków i ich partii. Mężczyzna jest poniekąd dzisiejszą wersją Ebenezera Scrooge'a, jednak w jego przypadku uznano, że nie da się przekonać go do uwierzenia w magię Bożego Narodzenia. Czy uda się to Duchowi Obecnych Świąt, w którego wciela się Will Ferrell?

Kiedy premiera "Świątecznego ducha"? Filmu nie zobaczysz w kinach

"Świąteczny duch" miał swoją premierę 18 listopada 2022 roku. Niestety, nie zobaczymy go w kinach. Produkcja Apple TV+ dostępna jest jedynie na platformie wspomnianej firmy. W momencie pojawienia się na stronie stał się jednym z najpopularniejszych wyborów widzów. Oprócz nietypowego pomysłu na znaną większości historię mocną stroną produkcji jest także jej obsada. Poza Reynoldsem i Ferrellem w filmie zagrali także tacy aktorzy i aktorki jak Patrick Page, Octavia Spencer i Sunita Mani.

Więcej o: