Byli parą, a teraz spotykają się w pracy. Gąsiewska i Zdrójkowski zagrali w "Święta inaczej"

Chociaż Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski nie są już parą od niespełna roku, to ich drogi cały czas się ze sobą krzyżują. 23-letnia aktorka i 22-letni aktor jakiś czas temu spotkali się na planie filmu "Święta inaczej". W sieci dostępny jest już zwiastun produkcji.

Niecały rok temu media plotkarskie obiegła informacja o zakończeniu związku Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego. Pierwsze wieści na ten temat wyszły na jaw pod koniec października 2021 roku. Jakiś czas później aktor i aktorka potwierdzili spekulacje. Nie obyło się bez dwuznacznych pogłosek.

'Doppelgänger. Sobowtór'Zrobił film o Komendzie i "Wielką wodę". Jest zwiastun nowego filmu Jana Holoubka

Niektórzy uważali, że powodem skończenia ich relacji było pojawienie się kogoś nowego u boku Gąsiewskiej. Gwiazda "Barw Szczęścia" zaprzeczyła tym doniesieniom i cały czas mówi, że jest singielką. Jednak w ostatnim czasie portale tabloidowe pisały o jej znajomości z Wojciechem Golą. Sprawa po jakimś czasie przygasła.

Więcej informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Popkultura odc. 131

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski razem w filmie "Święta inaczej"

Od ich rozstania minęło już wiele czasu, to ich losy co jakiś czas się splatają. Oboje są aktorami, więc chcąc nie chcąc, jest duża szansa, że trafią na siebie w pracy. Tak już się wydarzyło wielokrotnie. Na początku 2022 roku do kin weszła produkcja "Krime Story. Love Story", w której oboje wzięli udział. Teraz na ekranach kin zadebiutuje kolejny film z ich udziałem, czyli "Święta inaczej". 

Bogusław LindaZaskakujące wyznanie Bogusława Lindy. "Jestem tandetny"

"Święta inaczej" to komedia z elementami thrilleru w reżyserii Patricka Yoki. Film zacznie być grany w kinach od 25 listopada 2022 roku. Wiktoria Gąsiewska gra tam w Emmę, a Adam Zdrójkowski wciela się tam w Szymona. W tytule występują także m.in. Daria Widawska jako Ewa - mama Emmy, Karol Dziuba, Wiktoria Kruszczyńska, czy Oskar Wojciechowski. Oficjalny opis filmu brzmi tak:

Ewa jest perfekcyjną panią domu. Do świąt szykuje się już od wakacji i nie przyjmuje do wiadomości, że coś może pójść nie tak. Nic więc dziwnego, że gdy w przeddzień wigilii odkrywa, że jej małżeństwo jest bajką, w którą wierzy już tylko ona, poukładany lśniący świat wali jej się na głowę. Trafiona w serce z dużego kalibru, Ewa po raz pierwszy w życiu postanawia zrobić coś naprawdę spontanicznego: rzuca wszystko i wsiada do pierwszego lepszego pociągu w nieznane. Tropem zaginionej matki ruszają jej dzieci: nastoletni Dorian, który w swoim liceum czuje się jakby urwał się z choinki i jego starsza siostra Emma, której związek właśnie eksplodował jak skład sylwestrowych fajerwerków. Przedzierają się przez zaatakowany śnieżycą kraj, by odkryć zaskakującą prawdę: że święta warto spędzić zupełnie inaczej, a może nawet całe życie…
 

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: