Automat z ludzkimi sercami. Tak Netflix promuje serial dla nastolatków

28 października odbyła się premiera serialu dla nastolatków "Bękart z piekła rodem". Z tej okazji Netflix postawił na nietypową, lecz oryginalną promocję produkcji.

"Bękart z piekła rodem" to brytyjski serial fantasy, którego głównym bohaterem jest młody czarownik pragnący odkryć swoje magiczne zdolności. Jednak by tego dokonać musi zjednoczyć dwa zwaśnione rody. By promować produkcję, Netflix postawił w Londynie nietypowy automat.

Zobacz wideo "Niezapomniane święta" - świąteczna propozycja Netfliksa z Lindsay Logan i gwiazdą "Glee" [ZWIASTUN]

"Bękart z piekła rodem". Automat z ludzkimi sercami

Podczas tegorocznego MCM Comic Con 2022 w Londynie uczestnicy mogli zdobyć serce człowieka z nietypowego automatu, który był elementem promocji nowego serialu Netflixa. Automat z reprodukcjami ludzkich serc stanął w czerwonej kałuży, która do złudzenia przypominała kałużę krwi.

Zdobycie serca nie było jednak takie proste. Aby je otrzymać należało odpowiedzieć na serię pytań. Szczęśliwcy, którym udało się udzielić poprawnych odpowiedzi, mogli zjeść wylosowaną nagrodę, bowiem serca były jadalne.

 

Obsada serialu zaangażowana w promocję filmu. W sieci pojawiły się nagrania aktorów

Do stworzenia kampanii Netflix zaprosił agencję BBH, projektantów Bompas & Parr oraz artystę cukiernika Tatum Parden. Również obsada "Bękarta z piekła rodem" została zaangażowana w tę nietypową promocję serialu. Aktorzy wzięli udział w kampanii nagrywając filmiki z jadalnymi sercami oraz pozując do zdjęć z fanami. 

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: