Prawie 25 lat po finale "Dr Quinn" Jane Seymour i Joe Lando znów razem. Tak wyglądają w świątecznym filmie

Jane Seymour i Joe Lando w serialu "Dr Quinn" wcielili się w zakochanych. Prawie ćwierć wieku później Toni Braxton udało się ich namówić na ponowne spotkanie przed ekranem. Wystąpili wspólnie w świątecznej romantycznej produkcji "A Christmas Spark".

Jane Seymor gra wdowę, którą podczas wizyty u córki udaje się namówić, by zajęła się reżyserią sztuki w miejskim ośrodku kultury. Była nauczycielka dramatu w takcie pracy nad sztuką pozna najbardziej pożądanego kawalera w okolicy i jednocześnie głównego aktora w przedstawieniu - Hanka (w tej roli Joe Lando).

Jane Seymour i Joe Lando zagrali zakochanych w święta

Razem z tą znajomością w życiu Molly znowu pojawi się miłość, ale kobieta odnajdzie też luz i po prostu chęć do życia. Zacznie próbować nowych rzeczy, a w końcu odważy się nawet stanąć na scenie.

"A Christmas Spark" miał premierę w amerykańskiej telewizji 27 listopada, na kanale Lifetime. Sama aktorka zamieściła w sieci m.in. fragment produkcji z podkładem muzycznym, który trochę kojarzy się z Dzikim Zachodem, więc czuć wibracje z "Dr Quinn".

 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Tutaj obejrzycie natomiast zwiastun "A Christmas Spark". Warto zauważyć, że to nie pierwsza wspólna produkcja aktorów od czasu zakończenia realizacji serialu "Dr Quinn". W 2011 roku Seymour i Lando zagrali razem w filmie "Perfectly Prudence".

Zobacz wideo Doktor Quinn to serial aktualny do dziś

Seymour i Lando przyjaźnią się od lat, aktorka przyznała kiedyś zresztą, że przez chwilę łączyło ich coś więcej. - Zakochaliśmy się w sobie bez wytchnienia i uciekliśmy na Bora-Bora. To właśnie tam zrozumiałam, że ludzie rozpoznają mnie nawet w najdalszych zakątkach świata. To nie miało prawa się udać - wspominała czas, gdy pracowali razem przy serialu o lekarce na Dzikim Zachodzie.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: