Byli uważani za parę idealną, ale Emilia Komarnicka zerwała zaręczyny. Związała się z kolegą z planu

Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Emilia Komarnicka i Łukasz Konopka uchodzili za zgraną parę, dlatego nikt nie był zaskoczony, gdy ogłosili zaręczyny. Choć planowali wspólną przyszłość, do ślubu nie doszło. Aktorka odeszła do innego.

Drogi Emilii Komarnickiej i o 8 lat starszego Łukasza Konopki po raz pierwszy skrzyżowały się w łódzkiej szkole filmowej. Wówczas byli tylko znajomymi i nie przypuszczali, że kilka lat później połączy ich głębokie uczucie.

Zobacz wideo "Plan lekcji" [ZWIASTUN]

Związek na odległość. Ich uczucie rozwijało się za kulisami teatru

Po studiach młoda aktorka rozpoczęła pracę w Teatrze Wybrzeże w Gdańsku. Do obsady jednego ze spektakli dołączył Łukasz Konopka, który w tym czasie również mieszkał w Trójmieście. Obydwoje spędzali wiele godzin w teatrze, co zbliżyło ich do siebie. Wkrótce ich przyjacielska relacja przerodziła się w związek. W tym samym czasie Komarnicka rozpoczęła również pracę na planie popularnego serialu "Na dobre i na złe", w którym wcieliła się w rolę doktor Agaty Woźnickiej. Często jeździła na zdjęcia do Warszawy i próbowała pogodzić rozwój kariery z życiem prywatnym.

Wkrótce, zmęczona ciągłym życiem w rozjazdach, podjęła decyzję o wyprowadzce do stolicy, gdzie otrzymywała coraz więcej propozycji zawodowych. Konopka ze względu na zobowiązania musiał pozostać w Trójmieście. Mimo trudów odległość nie wpłynęła negatywnie na ich relację. Starali się widywać jak najczęściej, a ich związek uchodził za dojrzały i silny. Niedługo później aktor oświadczył się Komarnickiej. — Jest mi bardzo dobrze w takim związku, w jakim jestem — odpowiadała enigmatycznie, gdy dziennikarze pytali "kiedy ślub".

Romans z kolegą po fachu. Tego nikt się nie spodziewał

W 2014 roku Łukasz Konopka porzucił trójmiejskie życie i przeprowadził się do Warszawy, by zamieszkać z ukochaną. Obydwoje skupili się na pracy i rozwoju zawodowym. Byli jedną z najpopularniejszych par w branży, a gdy pojawiali się wspólnie na imprezach, skupiali na sobie wzrok wszystkich fotoreporterów. W tym czasie Komarnicka otrzymała niespodziewaną propozycję zastąpienia Katarzyny Herman w spektaklu "Małe zbrodnie małżeńskie". Przyjęła rolę i zagrała u boku Redbada Klynstry, który był jednocześnie reżyserem sztuki. Poznali się kilka lat wcześniej na planie "Na dobre i na złe" i już wtedy dobrze się dogadywali. Podczas prób do spektaklu między aktorami zaiskrzyło. Po pewnym czasie aktorka podjęła decyzję o rozstaniu z narzeczonym. 

Ostatecznie obydwoje znaleźli szczęście. Emilia w 2017 roku poślubiła Redbada Klynstrę, a owocem ich  małżeństwa są dwaj synowie. Z kolei Łukasz odnalazł miłość u boku aktorki, Julii Balsewicz. Para pobrała się. Mają dwoje dzieci, córkę i syna.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: