Jasper z sagi "Zmierzch" spotkał się z filmową rodziną Cullenów. "Wyglądają lepiej niż wcześniej"

Saga "Zmierzch" to seria filmów fantasy będących adaptacją powieści Stephenie Meyer. Choć w role głównych bohaterów wcielili się Kristen Stewart i Robert Pattinson, to udział w produkcji otworzył drzwi do kariery wielu innym aktorom. Tak było w przypadku Jacksona Rathbone, który rolą Jaspera Hale'a zdobył rzeszę wiernych fanów.

Catherine Hardwicke tworząc film opowiadający o romantycznej relacji nieśmiałej nastolatki Isabelli Swan (w tej roli Kristen Stewart) z wampirem Edwardem Cullenem (Robert Pattinson), dała początek nowej serii. Serca nastolatków skradła nie tylko fabuła sagi, ale również aktorzy. Jednym z nich był filmowy Jasper Hale. Premiera pierwszej części filmu odbyła się w 2008 roku. Jak teraz wygląda aktor, Jackson Rathbone?

"Zmierzch" otworzył mu drzwi do kariery. Rola wampira przyniosła mu sławę

Jackson Rathbone zadebiutował na ekranie rolą Nicholasa Fiske’a w serialu "Piękni". Zanim wcielił się w postać wampira, zagrał w kilku filmach m.in. "W pogoni za świtem" czy "Dolina światła". Popularność zyskał drugoplanową rolą Jaspera Hale’a w kultowej sadze dla nastolatków "Zmierzch". Jego bohater był chłopakiem Alice, siostry głównego bohatera, Edwarda, i to dzięki niej dołączył do klanu Cullenów. Po latach rodzina wampirów spotkała się ponownie, by powspominać pracę na planie serii.

 

Miliony widzów pokochało film "Zmierzch". Obsada sagi ponownie spotkała się razem 

Rathbone udostępnił na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z aktorami, z którymi na ekranach stworzył rodzinę Cullenów. Do fotografii zapozowała jego filmowa partnerka Ashley Greene oraz Peter Facinelli i Kellan Lutz.

 

Klan Cullenów spotkał się w Wielkiej Brytanii z okazji Comic Con Liverpool 2022. Aktorzy zasiedli na kanapie panelu dyskusyjnego 19 i 20 listopada. Pod postem natychmiast pojawiły się liczne komentarze. Fani nie kryli zachwytu.

Wszyscy jesteście nieśmiertelni. Nikt się nie zestarzał ani o dzień.
Co za nostalgia, jak miło widzieć Cullenów razem!
Myślę, że są wampirami. Wyglądają lepiej niż wcześniej!

— pisali zachwyceni internauci.

Zobacz wideo Najgorsza historia miłosna świata z zupełnie innej perspektywy. Polska wersja już za moment

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: