Pamiętacie "Różowe lata 70."? Kitty i Red powrócą na ekrany w "That '90s Show". Jest zwiastun spin-offu

W zeszłym roku "Deadline" poinformowało, że kultowy serial stacji Fox "Różowe lata 70." doczeka się kontynuacji. Za produkcję spin-offu, którego premiera odbędzie się w styczniu 2023 roku, odpowiada Netflix. Pojawił się pierwszy zwiastun "That '90s Show".

"That '90s Show" to kontynuacja kultowego serialu komediowego z 1998 roku o nastolatkach z Point Place w Wisconsin. Serial szybko zyskał popularność i był emitowany na antenie stacji Fox do 2006 roku. Teraz odtwórcy ról z "Różowych lat 70." (org. "That '70s Show") powrócą na ekrany w towarzystwie nowych postaci. 

 

That ‘90s Show: fabuła spin-offu. Kogo jeszcze zobaczymy w obsadzie?

Akcja "That '90s Show" osadzona jest w latach 90. Córka Erika i Donny, Lea Forman, wyjeżdża na wakacje do dziadków. Podczas wizyty nastolatka zaprzyjaźnia się z rówieśnikami z Point Place. Choć czasy się zmieniły, to pewne rzeczy, mimo upływu lat, pozostały takie same, a "seks, narkotyki i rock’n roll nigdy nie umierają, zmieniają tylko ubrania". 

 

W kontynuacji pojawią się aktorzy znani z oryginału, m.in. Mila Kunis, Ashton Kutcher, Kurtwood Smith czy Tommy Chong. Główną rolę w produkcji zagra Callie Haverda. W obsadzie pojawią się również m.in. Ashley Aufderheide, Maxwell Acee Donovan, Mace Coronel, Sam Morelos oraz Reyn Doi.

Zobacz wideo "Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie". Widzowie chcą, by Netflix ostrzegał przed filmem [ZWIASTUN]

Nowe "Różowe lata 70.". Premiera już niebawem

Stworzenie kontynuacji Netflix powierzył artystom, którzy tworzyli oryginał serialu. Bonnie Turner i Terry Turner wraz z córką, Lindsey, odpowiadają za produkcję i scenariusz. Z kolei showrunnerem został Gregg Mettler, który również przed laty uczestniczył w powstawaniu "Różowych latach 70.".

Na pierwszy sezon składa się 10 odcinków, a kontynuacja spin-offu jest uzależniona od zainteresowania widzów. Premiera produkcji odbędzie się 19 stycznia 2023 roku na platformie Netflix.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: