Pamiętacie uroczego Sama z "To właśnie miłość"? Thomas Brodie-Sangster ma już 32 lata

Pamiętacie uroczego chłopca z kultowej komedii romantycznej "To właśnie miłość"? Filmowy Sam ma już 32 lata. Zobaczcie, jak zmienił się aktor Thomas Brodie-Sangster.

Thomas Brodie-Sangster szerszej publiczności dał się poznać w roli Sama w kultowej komedii świątecznej "To właśnie miłość" Richarda Curtisa. W filmie pojawił się w gronie gwiazdorskiej obsady i szybko skradł serca widzów. Jak dziś wygląda aktor?

Film świąteczny "To właśnie miłość" to niejedyna produkcja w dorobku aktora. Początki kariery Thomasa Brodiego-Sangstera

Sangster pochodzi z artystycznej rodziny, gdyż jego rodzice są związani z aktorstwem. Nic dziwnego, że Thomas wszedł do filmowego świata z dużym przytupem. Choć na swoim koncie miał już rolę w serialu "London's Burning", to na wielkim ekranie zadebiutował w wieku 11 lat główną rolą w filmie "Jim ze stacji". Kolejną ważną produkcją w jego karierze był oparty na faktach dramat "Poczta serc" Marka Griffithsa, w którym Sangster zagrał Craiga Shergolda.

 

Niedługo później, bo już w 2003 roku wcielił się w postać sympatycznego chłopca, Sama, w jednej z najbardziej uwielbianych komedii świątecznych "To właśnie miłość". Film odniósł ogromny sukces i przyniósł młodemu aktorowi ogromną rozpoznawalność. Produkcja jest jednym z kultowych filmów świątecznych i od niespełna 20 lat cieszy się niesłabnącą popularnością, zwłaszcza w okresie Bożego Narodzenia. Dla Sangstera rola u boku plejady największych filmowych gwiazd t.j. Hugh Grant, Colin Firth czy Keira Knightley, okazała się przepustką do kariery. 

Thomas Brodie-Sangster ma pokaźny dorobek artystyczny. Jak dziś wygląda?

Obecnie Sangster ma na swoim koncie wiele znakomitych ról zarówno w filmach, jak i w serialach. Od lat nie zwalnia tempa i stale pojawia się na ekranach, odkrywając przed widzami swoje aktorskie umiejętności. Aktor może się pochwalić wybitnymi kreacjami aktorskimi w produkcjach t.j. "Tristan i Izolda", "John Lennon. Chłopak Znikąd", "Ostatnia klątwa", "Więzień labiryntu", "Gra o tron", "Gwiezdne wojny" czy "Gambit królowej". 

 

Od czasów pierwszego filmowego debiutu Sangstera minęło ponad 20 lat. Choć przez wielu został zapamiętany jako sympatyczny i zabawny Sam, to aktor ma już 32 lata i już od dawna nie przypomina tego uroczego chłopca, jakim dał się poznać w "To właśnie miłość". 

Zobacz wideo Klasyka komedii romantycznych - kto nie zna, poznać musi, kto zna, ten wie, o co chodzi

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: