"The Holiday" doczeka się kontynuacji? Po 17 latach ma powstać sequel kultowej komedii świątecznej

Dobra wiadomość dla wielbicieli kultowej komedii romantycznej "The Holiday" Nancy Meyers. Według informacji opublikowanych przez "The Sun", film, który w 2006 roku zrobił furorę wśród widzów, doczeka się kontynuacji. Zdjęcia do drugiej części mają rozpocząć się w przyszłym roku.

"The Holiday" to jedna z najpopularniejszych świątecznych komedii, która od lat bije rekordy popularności wśród widzów na całym świecie. Po 17 latach gwiazdorska obsada ponownie spotka się na planie, by przedstawić dalsze losy filmowych bohaterów.

Fabuła "The Holiday". O czym opowiada kultowa komedia?

W "The Holiday" zdecydowany prym wiodą dwie młode kobiety: Iris (Kate Winslet) i Amanda (Cameron Diaz). By odpocząć w czasie świąt, postanawiają zamienić się domami. Chwilowa przeprowadzka przynosi każdej z nich nową miłość. Iris zakochuje się w poznanym w Los Angeles Milesie (Jack Black), a Amanda nawiązuje relację z samotnie wychowującym córki wdowcem Grahamem (Jude Law). Jesteście ciekawi, jak potoczyły się losy filmowych par?

 

Powstanie sequel "The Holiday". Są oficjalne informacje dotyczące kontynuacji

Z uwagi na niesłabnącą popularność komedii, film prawdopodobnie doczeka się sequela. - To jeden z najbardziej udanych filmów tego rodzaju, który wciąż cieszy się co roku milionami fanów na całym świecie. Powrót do tych postaci i dowiedzenie się, co stało się z ich życiem po tym, jak się związali, ma sens - poinformowała brytyjska gazeta "The Sun". Już w 2015 roku przy okazji premiery filmu "Praktykant" reżyserka Nancy Meyers wyrażała chęć powrotu na plan, by opowiedzieć o dalszych losach bohaterów "The Holiday". Nie jest jednak pewne, czy reżyserka podejmie się pracy przy sequelu, bowiem od tego czasu nie zrealizowała już żadnej innej produkcji. Według informacji, jakie uzyskał "The Sun", w głównych rolach pojawią się ci sami aktorzy, którzy wystąpili w oryginalnej wersji. - Plan jest taki, aby pojawić się na planie w przyszłym roku (…) wszystkie główne talenty są już zarezerwowane - przekazał informator.

Szczegóły dotyczące "The Holiday 2" nie są jeszcze znane, ale jak twierdzi źródło gazety, film "będzie zabawny, wzruszający i chwytający za serce – dokładnie to, czego wszyscy chcą na Boże Narodzenie".

Zobacz wideo Kate Winslet znowu w serialu HBO. Tym razem prowadzi śledztwo. "Mare z Easttown" [ZWIASTUN]

AKTUALIZACJA 07.12.2022r.

Reżyserka Nancy Meyers oraz aktorka Kate Winslet zdementowały plotki jakoby miał powstać seqel "The Holiday". Meyers odniosła się publicznie do licznych wiadomości, które otrzymała od fanów w mediach społecznościowych. 

Tak wiele wiadomości otrzymałam na ten temat – przepraszam, ale to nieprawda

napisała na swoim profilu na Instagramie. Wypowiedź reżyserki potwierdziła również Winslet w rozmowie z magazynem "People" — czytałam coś na ten temat, ale pierwszy raz o tym słyszę — powiedziała aktorka. Wygląda na to, że radość fanów "The Holiday" była przedwczesna.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: