Artur Barciś i Cezary Żak grali przyjaciół, lecz ich prywatne relacje nie są zażyłe. "Wydaje się gburowaty"

Artur Barciś był gościem podcastu "WojewódzkiKędzierski". W rozmowie z prowadzącymi opowiedział o swojej karierze oraz poruszył temat relacji z Cezarym Żakiem. Mimo wielu godzin spędzonych wspólnie na planach seriali, aktorzy nigdy się nie zaprzyjaźnili. Co jest tego powodem?

Widzowie pokochali ich w serialu "Miodowe lata", w którym stworzyli duet dwóch przyjaciół, Karola Krawczyka i Tadeusza Norka. Kolejną produkcją, w której występowali wspólnie przez lata, był kultowy już serial "Ranczo". Mimo iż spędzali ze sobą bardzo dużo czasu, znajomość Artura Barcisia i Cezarego Żaka nigdy nie przerodziła się w przyjaźń.  

Na ekranie tworzyli zgrany duet. Prywatnie, Barciś i Żak nie są przyjaciółmi

Kuba Wojewódzki i Piotr Kędzierski przeprowadzili rozmowę z Arturem Barcisiem w ramach podcastu "WojewódzkiKędzierski". Jednym z poruszonych tematów była relacja aktora z kolegą po fachu, Cezarym Żakiem. Barciś wyznał, że pomimo wzajemnej sympatii, nie udało im się zaprzyjaźnić. — Mamy zupełnie różne charaktery. Czarek jest introwertykiem. Myślę, że to, co on mówi, słuchałem tej rozmowy z wami, jest rodzajem jakiegoś pancerza, nie kreacji. On taki po prostu jest — powiedział aktor.

Barciś wyjaśnił, że usposobienie kolegi sprawia, że inni niewłaściwie go odbierają, przez co również problematyczne jest nawiązanie z nim bliższej znajomości. — On jest zamknięty, trudno z nim nawiązać jakieś relacje bardzo serdeczne, dlatego wydaje się gburowaty, chociaż wcale taki nie jest. Gdzieś jest taki zamknięty, trudno do niego dotrzeć — dodał w wywiadzie.

Żak na temat relacji z Barcisiem. Aktor ma nieco odmienne zdanie

Niedawnym gościem Wojewódzkiego i Kędzierskiego był również Cezary Żak. Aktor wyznał, że nie żal mu, że nie przyjaźni się z Barcisiem. Powiedział, że lubi z nim współpracować, jednak jego zdaniem w show-biznesie nie ma miejsca na przyjaźń. — My się kolegujemy, lubimy ze sobą grać, bardzo nawet. Natomiast się nie przyjaźnimy, bo ja słowo przyjaźń traktuje niezwykle poważnie, a nie da się przyjaźnić, uważam, w show-biznesie — stwierdził Żak.

Zobacz wideo Cezary Żak nie znosi grywać z żoną! Kryzysy w małżeństwie. "Dzwoni do mnie mama"

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: