Pamiętacie Fullera z filmu "Kevin sam w domu"? Młodszy brat Macaulaya Culkina ma już 40 lat

Pamiętacie uroczego chłopca Fullera McCallistera z filmu "Kevin sam w domu"? Zagrał kuzyna tytułowego bohatera, choć prywatnie jest młodszym bratem aktora wcielającego się w tę rolę. Jak dziś wygląda Kieran Culkin?

Niewielu wie, że filmowi kuzyni, Fuller McCallister oraz Kevin, w rzeczywistości są rodzeństwem. Kieran Culkin zadebiutował na kinowym ekranie u boku starszego brata, Macaulaya Culkina, w świątecznym hicie "Kevin sam w domu". Czym obecnie zajmuje się młodszy z braci?

 

Kariera Kierana Culkina. Debiutował u boku starszego brata

Gdy wcielił się w postać uroczego chłopca Fullera w komedii "Kevin sam w domu" miał zaledwie 8 lat. Z bratem pojawił się na ekranie ponownie kilka lat później w kontynuacji produkcji zatytułowanej "Kevin sam w Nowym Jorku". Choć jego udział obu filmach był epizodyczny, to Kieran złapał aktorskiego bakcyla.

 

Młody aktor ma bogatą filmografię, choć nie jest tak popularny, jak jego starszy brat. Wystąpił w produkcjach tj. "Ojciec panny młodej", "Koncert na 50 serc", "Wbrew regułom" czy "Sukcesja". Jego znakomita kreacja aktorska sarkastycznego i bystrego Jasona "Igby’ego" Slocumba Jr. w komediodramacie "Ucieczka od życia", otrzymała mnóstwo pozytywnych recenzji i uznanie krytyków. Za udział w produkcji został wyróżniony nagrodą Satelity, a także zdobył nominację do Złotych Globów.

Zobacz wideo "Home Sweet Home Alone" - zwiastun. Czyli kolejny dzieciak w święta jak "Kevin sam w domu"

Od jego filmowego debiutu minęło ponad 30 lat. Aktor bardzo się zmienił

Od premiery kultowej komedii, w której po raz pierwszy wystąpił Kieran Culkin, minęło ponad 30 lat. Przez ten czas aktor bardzo się zmienił i już dawno nie przypomina tego uroczego chłopca, jakim zapamiętaliśmy go z filmu "Kevin sam w domu". Kieran Culkin ma już 40 lat. Zobaczcie, jak się zmienił od czasu filmowego debiutu. Jest podobny do starszego brata? 

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: