Bruce Willis z powodu choroby wycofał się z kariery. Zdjęcia z byłą i obecną żoną pokazują, że może liczyć na wsparcie całej rodziny

Chociaż Bruce Willis i Demi Moore nie są już ze sobą od wielu lat, to nadal utrzymują ze sobą przyjacielskie relacje. Aktorka nie ma też problemu, żeby w jej domu gościła aktualna żona Willisa, czyli Emma Heming-Willis. W tym roku wszyscy razem wprawiają się w świąteczny nastrój.

Życie prywatne Bruce'a Willisa zawsze było tematem, o którym ludzie chętnie plotkowali. Do 2000 roku był w związku małżeńskim z aktorką Demi Moore, z którą doczekał się trzech córek. Niektórzy spekulowali, że powodem ich rozstania była zdrada, ale jak później wyjawiła aktorka w swojej autobiograficznej książce "Intymnie", Willis chciał, żeby poświęciła się domowi i wychowywaniu dzieci, na co aktorka nie chciała przystać. 

Jednak cały czas są ze sobą w przyjacielskich relacjach. Także od momentu, kiedy Willis poślubił nową kobietę - Emmę Heming-Willis. Nowa wybranka aktora po prostu dołączyła do ich patchworkowej rodziny. Zdjęcia, którymi Demi Moore podzieliła się w mediach społecznościowych są najlepszym dowodem na to, że można być po rozwodzie i mieć nowych partnerów, a mimo to wciąż być w dobrych relacjach. 

Więcej ciekawych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo Najważniejsze role Bruce'a Willisa. Przypominamy najlepsze filmy aktora [Popkultura Extra]

Bruce Willis i wszystkie jego dzieci razem

"Jesteśmy RODZINĄ! Wprowadzamy się w świąteczny nastrój" - tak Demi Moore podpisała opublikowaną serię zdjęć z bliskimi. Na zdjęciach widać szczęśliwego Bruce'a Willisa, który trzyma psa swojej córki Talluah, jego żonę Emmę i wszystkie dzieci. Patchowrkowa rodzina pozuje przed choinką oraz owiniętymi girlandą schodami.

 

W komentarzach wielu fanów wysyła świąteczne życzenia dla rodziny gwiazd, ale najbardziej widoczne są słowa wsparcia dla aktora znanego ze "Szklanej pułapki". "Mam nadzieję, że Bruce ma się dobrze" - napisał jeden z użytkowników. Taki komentarz nie wziął się znikąd. Na początku roku rodzina Willisa poinformowała, że mężczyzna zmaga się z afazją i kończy swoją karierę aktorską.

Afazja to zaburzenie mowy/funkcji językowych, które może się pojawić na skutek guza mózgu lub po urazie w obszarze ośrodkowego układu nerwowego. Zwykle występuje u ludzi po udarze mózgu, zawale mózgu, czy wylewie.

Warto wspomnieć, że przed informacją o zakończeniu kariery, aktor występował głównie w niskobudżetowych filmach, które były bardzo negatywnie oceniane. Niektórzy dopuszczali się takich określeń, że Bruce "sięgnął dna" i stał się jednym z najgorszych aktorów w Hollywood, który zasługuje na osobną kategorię wśród nominacji do Złotych Malin.

Dlatego tym bardziej miło jest patrzeć na szczęśliwego Bruce'a, który w tym trudnym dla niego okresie otoczony jest wszystkimi swoimi bliskimi. Chociaż aktor na zdjęciach wygląda całkiem dobrze, to jest to bardzo poważna choroba i nie wiadomo, w jakim jest dokładnie stanie. Posiadanie tak oddanych bliskich musi być dla niego dużym wsparciem i widać, że jest w dobrych rękach.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: