Marcin Dorociński w zwiastunie 2. sezonu serialu "Wikingowie: Walhalla". Aktor zagrał znaczącą postać

Już niebawem premiera 2. sezonu serialu "Wikingowie: Walhalla". Netfliks opublikował zwiastun, w którym widzowie mogą dostrzec polskiego aktora, Marcina Dorocińskiego. Kiedy odbędzie się premiera produkcji?

W obsadzie 2. sezonu popularnego serialu Netfliksa "Wikingowie: Walhalla", znalazł się nasz rodzimy aktor, Marcin Dorociński. Polak pojawił się nawet w zapowiedzi produkcji. W jaką rolę się wcielił?

"Wikingowie: Walhalla": Fabuła 2. sezonu popularnej serii Netfliksa

Pierwszy sezon serialu "Wikingowie: Walhalla" zadebiutował na platformie 25 lutego 2022 roku. Produkcja spotkała się z dużym zainteresowaniem widzów i została doceniona przez krytyków. Netfliks podjął decyzję o jej kontynuacji, która już niebawem zadebiutuje na platformie. 

 

Fabuła 2. sezonu "Wikingów: Walhalli" skupia się na wydarzeniach rozgrywających się 100 lat po tych opowiedzianych w sadze "Wikingowie". Akcja rozgrywa się na początku XI wieku. Główne wątki dotyczą losów trzech postaci: Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego siostry Freydis i księcia Haralda Sigurdssona (Leo Suter). Gdy upadł Kattegat, wikingowie będą musieli wykazać się nieprzeciętnymi umiejętnościami i odwagą. Czy uda im się przetrwać i jak poradzą sobie w walce na nieznanych terenach? O tym przekonamy się już niebawem.

Marcin Dorociński w nowym sezonie "Wikingów". Aktor ma znaczącą rolę w produkcji

Informacje o udziale w produkcji, Marcin Dorociński przekazał fanom dopiero w październiku za pośrednictwem mediów społecznościowych. Aktor wcielił się w postać króla Jarosława Mądrego, a jego rola będzie znacząca dla przebiegu wydarzeń.

 

Marcin Dorociński wystąpił u boku znakomitych aktorów tj. Johannes Johnansson, Bradley Freegard, Laura Berlin, David Oakes, Bradley James czy Hayat Kamille.

Premiera serialu "Wikingowie: Walhalla" odbędzie się 12 stycznia 2023 roku. Już teraz wiadomo, że niezależnie od odbioru 2. sezonu, serial będzie mieć kontynuację. Platforma Netfliks wykupiła 3. transzę produkcji, do której zdjęcia zostały już ukończone.

Zobacz wideo "Wikingowie" - nowy zwiastun finałowego sezonu serialu. Co czeka widzów?

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: