Pamiętacie Linnie z "Kevin sam w domu"? Filmowa córka McCalliserów ma już 45 lat. Jak dziś wygląda?

Pamiętacie złośliwą nastolatkę Linnie McCallister z kultowego filmu "Kevin sam w domu". Aktorka, Angela Goethals, wcielająca się w rolę starszej siostry tytułowego bohatera, ma już 45 lat. Zobaczcie, jak się zmieniła od czasu udziału w produkcji.

Angela Goethals wcieliła się w córkę państwa McCalliser w kultowej komedii świątecznej "Kevin sam w domu". Obsada filmu skupiała się głównie na dziecięcych aktorach, a filmowa Linnie była jedną z barwniejszych postaci. Choć Goethals wystąpiła w produkcji Chrisa Columbusa w wieku 13 lat, to nie było to jej pierwsze spotkanie z kamerą. Młoda aktorka miała już na swoim koncie pierwsze sukcesy na dużym ekranie. Jak wyglądała jej kariera i czym obecnie się zajmuje?

"Kevin sam w domu" był czwartym filmem w jej karierze. Debiutowała w teatrze

Zanim Angela Goethals zadebiutowała na dużym ekranie w "Pogrzebie wikinga", zagrała w brodwayowskiej sztuce "Coastal Disturbances" w 1987 roku. Później wystąpiła w filmach "Hotel złamanych serc" oraz "Traitor In My House". Produkcja, w której Macaulay Culkin wcielił się w tytułową rolę, była czwartym filmem w jej dziecięcej karierze.

 

Po sukcesie komedii "Kevin sam w domu" aktorka zagrała w wielu innych produkcjach. Wystąpiła w filmach t.j. "Detektyw w szpilkach", "Opowiadanie", "Skradzione święta" czy "Trudne słówka". Telewizyjnym widzom dała się poznać m.in. w serialu "Chirurdzy" czy "CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas". 

Zobacz wideo Bez jakich filmów nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia? [Popkultura]

Jak wygląda życie Angeli Goethals? Aktorka przerwała karierę

Choć filmowa Linnie, pomimo swej złośliwej natury, skradła serca widzów, to aktorka nie zrobiła zawrotnej kariery. Prywatnie Angela Goethals jest szczęśliwą żoną i mamą. W 2005 roku stanęła na ślubnym kobiercu u boku aktora, Russella Sodera, a owocem ich związku jest dwójka dzieci.

 

Obecnie Angela Goethals ma 45 lat. Ostatni raz na dużym ekranie pojawiła się w 2012 roku. Choć sporadycznie występuje w serialach, to od kilku lat skupia się głównie na życiu rodzinnym, co chętnie pokazuje swoim obserwatorom w mediach społecznościowych.

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: