Trwają prace nad 10. częścią "Szybkich i wściekłych". Vin Diesel ujawnił, kiedy pojawi się zwiastun

Trwają prace nad dziesiątą częścią serii "Szybcy i wściekli". Jeden z głównych aktorów, Vin Diesel, udostępnił w mediach społecznościowych zdjęcie z planu sequela i poinformował, kiedy pojawi się zwiastun najnowszej produkcji z cyklu.

"Szybcy i wściekli" to popularna seria filmów akcji zapoczątkowana w 2001 roku. Produkcje z tego cyklu od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów. Oryginał, opowiadający o porachunkach gangsterskich i nielegalnych wyścigach, doczekał się już aż ośmiu kontynuacji. Obecnie trwają prace nad dziesiątą częścią z cyklu zatytułowaną "Fast X". Za reżyserię produkcji odpowiada znany z kinowych hitów, t.j. "Iluzja" czy "Starcie Tytanów", Louis Leterrier. Co wiemy o nowym filmie?

Zdjęcie z planu "Fast X". Premiera już w pierwszej połowie 2023 roku

Vin Diesel od lat wciela się w rolę jednego z głównych bohaterów serii "Szybcy i wściekli", Dominica Toretto. Aktor na swoim profilu w mediach społecznościowych postanowił przemycić fanom cyklu kilka informacji dotyczących "Fast X". Diesel opublikował pierwsze zdjęcie z planu. Na fotografii widzimy aktora u boku filmowej siostry, Mii, w którą wciela się Jordana Brewster.

 

Diesel poinformował niecierpliwych widzów, że w ciągu dwóch miesięcy zostanie opublikowany zwiastun zapowiadający premierę "Fast X". Według wstępnych planów film na kinowe ekrany trafi prawdopodobnie 17 maja 2023 roku.

 

Szczegóły "Fast X". Co wiadomo o nowej produkcji?

Do tej pory fabuła "Fast X" wciąż nie jest znana, a producenci trzymają szczegóły dotyczące tej części w tajemnicy. Wiadomo jednak, że na ekranie ujrzymy ponownie bohaterów znanych z poprzednich części. W swoich rolach wystąpią ponownie m.in. Vin Diesel, Tyrese Gibson czy Charlize Theron. Do obsady dołączyło również kilka nowych postaci. W te role wcielą się m.in. Jason Momoa, Brie Larson czy Daniela Melchior.

Zobacz wideo "Bloodshot" - nowy zwiastun! Vin Diesel jako superczłowiek w filmie producentów "Szybkich i wściekłych"

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: