Co łączy postać Hugh Granta z głównym bohaterem "Glass Onion"? Aktor nie pozostawia miejsca na domysły

Pod koniec grudnia 2022 roku na Netfliksie miała premierę druga część kultowego filmu z Danielem Craigiem w roli głównej, czyli "Glass Onion: Film z serii 'Na noże'". W tej odsłonie u boku aktora pojawia się Hugh Grant, który w rozmowie z portalem Coolider opowiedział, jakie relacje łączą jego postać z głównym bohaterem filmu.

W drugiej części filmu widzimy detektywa Benoita Blanca, który z powodu pandemii siedzi zamknięty w domu i jest znużony brakiem intrygujących zagadek. Dlatego decyduje się na podróż do Grecji na zaproszenie amerykańskiego miliardera Milesa Brona. W jego luksusowej willi dochodzi do morderstwa i zadaniem Blanca będzie wytypowanie sprawcy z barwnego grona podejrzanych.

Więcej ciekawych informacji ze świata filmów i seriali znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl >>

Zobacz wideo [MATERIAŁ SPONSOROWANY] To drzewo czy harfa? Nie bez powodu wygląda właśnie tak

Hugh Grant o udziale w "Glass Onion"

W pierwszej części filmu pt. "Na noże" bardzo niewiele mogliśmy się dowiedzieć o życiu prywatnym głównego bohatera. Druga część uchyla nam rąbka tajemnicy. Reżyser filmu Rian Johnson tuż przed premierą produkcji potwierdził, że bohater grany przez Craiga jest osobą homoseksualną. Tym razem poznajemy nawet osobę, z którą Benoit Blanc mieszka. To Phillip, w którego wciela się Hugh Grant.

Wielu widzów zastanawiało się, jaka relacja łączy tę dwójkę. Chociaż fabuła filmu mogła sugerować, że mężczyźni są w związku, to nie zostało to wprost nazwane. Część fanów przypuszczało że, są znajomymi lub krewnymi, nie rozumiejąc do końca, dlaczego dwóch dorosłych mężczyzn ze sobą mieszka. Wszelkie spekulacje uciął Hugh Grant w ostatniej rozmowie z portalem Coolider. Opowiedział w niej więcej o relacji Philipa i Blanca:

Tak, to prawda, jestem mężem Jamesa Bonda

W dalszej części wypowiedzi wyjaśnił, w jaki sposób trafił do obsady "Glass Onion: Film z serii 'Na noże'":

To bardzo mały epizod. Naprawdę nie wiem, dlaczego wymyślili to w ten sposób, ale tak czy inaczej, pomyślałem, że pierwsza część "Na noże" była genialna, więc stwierdziłem, że dlaczego nie? Pojawiłem się [na planie] na kilka godzin

Jest duże prawdopodobieństwo, że Grant pojawi się w trzeciej odsłonie serii. Reżyser i scenarzysta filmów Rian Johnson powiedział ostatnio, że rozpoczął już pracę nad pisaniem scenariusza do kolejnej produkcji o przygodach detektywa Blanca. Kolejna część "Na noże" pojawi się najprawdopodobniej w 2024 roku.

Warto także wspomnieć, że "Glass Onion: Film z serii 'Na noże'" jest obecnie najpopularniejszym filmem w Polsce w serwisie streamingowym Netflix.

Pomóż Ukrainie, przyłącz się do zbiórki. Pieniądze wpłacisz na stronie pcpm.org.pl/ukraina

Więcej o: