Też zwróciliście uwagę na głowę Dave'a Bautisty w "Glass Onion"? Fani są zaniepokojeni

Dave Bautista wcielił się w rolę Duke'a Cody'ego w filmie "Glass Onion" Netfliksa. Podczas seansu drugiej części "Na noże" fanów aktora zaniepokoił wygląd jego głowy. Mają na jej temat już kilka teorii.

Za Davem Bautistą całkiem dobry rok. Aktor pojawił się w trzech filmowych hitach minionych dwunastu miesięcy. Powrócił do uwielbianej przez fanów Marvela roli Draxa w wyczekiwanym "Thorze: Miłość i grom", został jednym z głównych bohaterów świątecznej produkcji MCU "Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta" przebijając czas ekranowy Chrisa Pratta oraz dołączył do obsady sequela "Na noże".

Zobacz wideo [MATERIAŁ SPONSOROWANY] Zabieramy was na wycieczkę po Warszawie śladami Chopina

Hit Riana Johnsona z 2019 roku doczekał się kontynuacji w postaci filmu "Glass Onion", który trafił na platformę Netflix tuż przed świętami. W ramach prezentu gwiazdkowego twórcy produkcji ponownie zaserwowali widzom kryminalną zagadkę, której przygląda się detektyw Benoit Blanc. Znudzony przez brak zleceń podczas pandemii mężczyzna udaje się na grecką wyspę, gdzie obserwuje relacje grupy pseudoprzyjaciół bogacza Milesa Brona, w którego wcielił się Edward Norton.

Fani Dave'a Bautisty zaniepokojeni po seansie "Glass Onion"

Wśród bohaterów wielowątkowej opowieści pojawia się znany twórca internetowy Duke Cody, który dzięki wsparciu Brona rozwija swój kanał na Twitchu mimo kontrowersyjnych treści. Postać, w którą wcielił się Bautista miała niezwykle ważne znaczenie dla fabuły, jednak to nie historia Cody'ego wzbudziła najwięcej komentarzy wśród widzów "Glass Onion" po seansie.

Oglądający zwrócili uwagę na... głowę aktora. W sieci pojawiły się komentarze o charakterystycznych zmarszczkach, które możemy zobaczyć na potylicy Bautisty. Chociaż na Twitterze nie zabrakło też kąśliwych uwag, fani aktora byli wyraźnie zaniepokojeni wyglądem filmowego Duke'a.

Sam Bautista nie odniósł się do sprawy, jednak jak podaje portal Unilad, fani znaleźli rozwiązanie zagadki. Aktor przez lata był kulturystą, zawodnikiem MMA oraz profesjonalnym wrestlerem. Twórcy jednej z teorii uznali, że głowa Bautisty jest pokryta bliznami, pozostałościami po karierze w WWE.

Zmarszczki na głowie Dave'a Bautisty. Fani aktora snują teorie, skąd się wzięły

Wrestling to specyficzna dyscyplina, w której ogromne znaczenie ma zapewnienie widowni odpowiedniego show. Na ringu dzieją się niespotykane w innych sportach praktyki. Niegdyś zawodnicy ukrywali żyletki i cięli się podczas zawodów, aby ich walka i obrażenia wyglądały poważnie. Nacięcia często wykonywano właśnie na głowie, a w WWE zwyczaj został zakazany ze względu na grożące zawodnikom niebezpieczeństwa oraz kategorię wiekową, którą należałoby zmienić podczas emisji "krwawych walk".

Inna teoria głosi, że Bautista może cierpieć na schorzenie zwane cutis verticis gyrata. Polega ono na nadmiernym pogrubieniu tkanek miękkich skóry głowy oraz występowaniem wypukłości i bruzd, które nadają skórze głowy wygląd przypominający strukturę mózgu.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: