Gwiazdy wspierają Jeremy'ego Rennera po wypadku. Powrotu do zdrowia życzy mu Thor, Kapitan Ameryka, a nawet Thanos

Dla Jeremy'ego Rennera znanego z ekipy Avengers rok 2023 rozpoczął się tragicznie. Aktor chciał pomóc człowiekowi w opałach, jak na prawdziwego superbohatera przystało. Kiedy jego krewny utknął w śniegu, Renner bez wahania wsiadł za kierownicę pługa Sno-Cat i ruszył utorować mu drogę.

Zobacz wideo "Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu" - naród opłakuje utratę króla. Zwiastun nowego "Black Panther" Marvela

Jeremy Renner walczy o zdrowie. Aktor jest w stanie krytycznym po wypadku

Kiedy dotarł do członka rodziny, wysiadł z pojazdu, żeby porozmawiać z krewnym. Wówczas maszyna ważąca niemal 6,5 tony zaczęła toczyć się w jego kierunku. Renner, chcąc opanować sytuację, próbował ponownie wskoczyć za kierownicę pługa, jednak bezskutecznie. Zamiast tego wylądował pod gąsienicami pojazdu, a potem w krytycznym stanie przetransportowano go do szpitala.

Aktor przeszedł operację, a jego stan określa się jako stabilny, niestety nadal bardzo poważny. Od dnia wypadku do Rennera napływają kolejne życzenia powrotu do zdrowia, dobre myśli oraz modlitwy zarówno od bliskich, fanów, jak i kolegów z branży i celebrytów.

Gwiazdy życzą Rennerowi szybkiego powrotu do zdrowia

Za szybki powrót do zdrowia marvelowego Hawkeye'a trzyma kciuki filmowy Thor, Chris Hemsworth. Aktor napisał w sieci: "Szybkiego powrotu do zdrowia, kolego. Wysyłam dużo miłości!".

Do życzeń dołączył również Chris Evans wcielający się w postać Kapitana Ameryki: "Twardy jak skała. Kocham Cię, stary".

Chris Pratt, znany jako Peter Quill/Star-Lord ze "Strażników Galaktyki" oznajmił: "Modlę się za Ciebie, bracie".

Jimmy Fallon, aktor, komik i gospodarz "The Tonight Show" napisał: "Dużo miłości dla Ciebie, kolego".

Z kolei bracia Russo odpowiedzialni za produkcje takie jak "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz" czy "Avengers: Wojna bez granic" i "Avengers: Koniec gry" zwrócili się do Rennera słowami: "Przesyłamy pozdrowienia, bracie. Mamy nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia".

Jeremy Renner jako Hawkeye, marvelowski superbohaterJeremy Renner trafił na stół operacyjny. Rodzina zabrała głos po wypadku

Paul Bettany, marvelowy Vision: "Kocham Cię, kolego. Wysyłam Ci miłość i życzę zdrowia".

Taika Waititi, reżyser filmów "Thor: Ragnarok" oraz "Thor: Miłość i grom": "Mój bracie, kocham Cię".

Cobie Smulders, filmowa agentka Maria Hill: "Wysyłam Ci dużo miłości".

Vanessa Hudgens, amerykańska aktorka, piosenkarka, tancerka i producentka: "Wysyłam dużo miłości i życzę powrotu do zdrowia".

Aktorka Ashley Benson znana ze "Słodkich kłamstewek": "Wracaj do zdrowia. Modlę się za Ciebie".

Steve Aoki, amerykański DJ i producent muzyczny: "Bracie, jesteś naszym superbohaterem. Przebrniesz przez to w pięknym stylu. Ślę miłość i pozytywną energię!".

Aktor Orlando Bloom: "Wysyłam modlitwy, bracie".

Modelka Heidi Klum: "Szybkiego powrotu do zdrowia!".

Josh Brolin, aktor wcielający się w postać Thanosa: "O mały włos od tragedii. Jesteś błogosławiony. Szybkiego powrotu do zdrowia, bracie".

Oczywiście my również dołączamy się do życzeń jak najszybszego powrotu do zdrowia i na ekrany kin!

 

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: