Produkcje, które w 2022 roku najczęściej pobierano z nielegalnych źródeł. Na podium serial HBO Max

Wiele popularnych filmów i seriali jest dostępnych w sieci na płatnych platformach streamingowych. Jednak niektórzy korzystają z innych metod, by obejrzeć ulubioną produkcję. Portal Torrentfreak przygotował zestawienie produkcji, które w 2022 roku najczęściej pobierano z nielegalnych źródeł. Pierwsze miejsce w rankingu wygrał słynny serial HBO Max.

Wraz z końcem 2022 roku w sieci pojawiły się liczne podsumowania z branży filmowej. Poznaliśmy najpopularniejsze produkcje minionego roku oraz te, które nie cieszyły się uznaniem wśród widzów. Wiemy również jaki serial był najczęściej pobierany z nielegalnych źródeł. W rankingu znalazło się aż pięć produkcji Disney+, lecz zwycięzcą okazał się serial należący do HBO Max. 

Najpopularniejsze produkcje w 2022 roku. Wyniki rankingu nie są zaskoczeniem

2022 rok obfitował w wiele znakomitych premier. Wśród produkcji kinowych zdecydowanym faworytem widzów okazał się film science-fiction "Avatar: Istota wody" w reżyserii Jamesa Camerona. Z kolei w kategorii popularnych produkcji streamingowych miejsce na podium zajął czwarty sezon uwielbianego serialu Netfliksa, "Stranger Things". Co ciekawe, żadna z tych produkcji nie była najpopularniejszą wśród nielegalnie ściąganych z sieci tytułów.

 
Zobacz wideo "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" - najdroższy serial wszech czasów [ZWIASTUN]

Najczęściej kradzione tytuły w 2022 roku. Które produkcje pobierano z sieci nielegalnie?

Według portalu Torrentfreak, najpopularniejszą produkcją, którą widzowie ściągali z nielegalnych stron internetowych, był flagowy serial HBO Max, "Ród smoka". Drugie i trzecie miejsce zajęły produkcje Amazon Prime. "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" oraz "The Boys" uplasowały się kolejno na drugim i trzecim miejscu.

 
 

W rankingu najczęściej kradzionych tytułów znalazło się aż pięć produkcji Disney+ w tym m.in. "Moon Knight", a także wspomniane "Stranger Things" Netfliksa.

Oto lista dziesięciu najczęściej pobieranych produkcji z nielegalnych źródeł:

  1. "Ród smoka" (HBO Max)
  2. "Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy" (Amazon Prime)
  3. "The Boys" (Amazon Prime)
  4. "Moon Knight" (Disney+)
  5. "Halo" (Paramount+)
  6. "Obi-Wan Kenobi" (Disney+)
  7. "Księga Boby Fetta" (Disney+)
  8. "Stranger Things" (Netfix)
  9. "She-Hulk" (Disney+)
  10. "Andor" (Disney+)

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: