"Ant-Man i Osa: Kwantomania" z nowym zwiastunem. Twórcy ujawnili wygląd wyczekiwanego przez fanów złoczyńcy

"Ant-Man 3" znany pod tytułem "Ant-Man i Osa: Kwantomania" wkrótce będzie miał swoją premierę na wielkim ekranie. W sieci pojawił się zwiastun wyczekiwanego przez fanów Marvela filmu ze Scottem Langiem (Paul Rudd) w roli głównej. Produkcja rozpoczyna całkiem nową erę w historii filmowego uniwersum.

Krótkometrażowy film "Strażnicy Galaktyki: Coraz bliżej święta" doceniony przez fanów serii za przyjemną fabułę, dystans i poczucie humoru był ostatnim filmem Czwartej Fazy MCU. Marvel od nowego roku wkracza w nową erę filmem "Ant-Man i Osa: Kwantomania" i przedstawia fanom uniwersum nowego antagonistę.

Zobacz wideo "Ant-Man i Osa: Kwantomania" - zwiastun trzeciej części przygód Scotta Langa

Ant-Man 3 - premiera już w lutym. Jest zwiastun kolejnej produkcji Marvela

Polską premierę "Ant-Man i Osa: Kwantomania" zapowiedziano na 17 lutego 2023 roku. Wówczas w filmowym uniwersum Marvela rozpocznie się era Kanga Zdobywcy. Fani komiksowej serii znają postać graną przez Jonathana Majorsa ("Zemsta rewolwerowca", "Kraina Lovecrafta") z serialu "Loki", gdzie zadebiutował jako jeden z wariantów Nathaniela Richardsa.

Jak można domyślić się z nowego zwiastuna, charakter kolejnej produkcji o Ant-Manie nabierze poważnego wydźwięku, a stylem bliżej będzie jej do trzymających w napięciu filmów akcji niż komedii, co sugerował poprzedni teaser.

Na ekrany poza Paulem Ruddem wróci także Hope (Evangeline Lilly), Osa (Michelle Pfeiffer) oraz Dr Hank Pym (Michael Douglas). Fabularnie film zapowiada się bardzo emocjonująco. W zwiastunie widzimy, że Kang powrócił do MCU, aby skusić do współpracy Scotta Langa. Złoczyńca składa Ant-Manowi propozycję nie do odrzucenia, oferuje mu możliwość nadrobienia czasu, który stracił przez pstryknięcie Thanosa.

"Ant-Man i Osa: Kwantomania" wkrótce w kinach. Rozpoczyna się Piąta Faza MCU

"Jestem tym, który może dać ci tę jedną rzecz, której pragniesz. Czas." - mówi z wyraźną pewnością siebie Kang Zdobywca. Czy Ant-Man egoistycznie stawia swoje szczęście ponad losy multiwersum i przystaje na propozycję Kanga, który potem go oszuka? A może ma plan jak pokonać antagonistę? Odpowiedź na te i wiele innych pytań poznamy już wkrótce.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych przez fanów komiksów Marvela motywów w nowym filmie MCU była postać M.O.D.O.K.-a, która pojawiła się już na małym ekranie za sprawą animacji "M.O.D.O.K." z 2021 roku. W zwiastunie trzeciej części przygód Ant-Mana dowiadujemy się, jak przedstawili bohatera twórcy nowej produkcji Marvela.

"Ant-Man i Osa: Kwantomania" znany pod angielskim tytułem "Ant-Man i Wasp: Quantumania" pojawi się na ekranach kin już 17 lutego 2023 i rozpocznie Piątą Fazę MCU. Film wyreżyserował Peyton Reed, a twórcą scenariusza do produkcji jest Jeff Loveness.

Więcej ciekawych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: