Jako pierwszy zagrał Łukasza Mostowiaka w "M jak miłość". Niedawno wystąpił w serialu Netfliksa

Pamiętacie małego Łukasza Mostowiaka z popularnego serialu "M jak miłość"? Franciszek Przybylski przez lata wcielał się w rolę syna serialowej Marty. Zobaczcie, jak potoczyła się jego kariera.

Telewizyjni widzowie z pewnością pamiętają aktora, który wykreował postać Łukasza Mostowiaka w serialu "M jak miłość". Franciszek Przybylski ma na swoim koncie kilka ciekawych ról, a niedawno pojawił się nawet w produkcji Netflixa.

Kariera Franciszka Przybylskiego. Aktor nie wspomina dobrze czasów "M jak miłość"

Franciszek Przybylski zadebiutował w roli syna Marty Mostowiak w serialu "M jak miłość" mając zalewie 7 lat. Rolą zdobył serca widzów, a udział w telenoweli otworzył mu drzwi do kariery. Młody aktor wystąpił w kilku ciekawych produkcjach. Przybylski zagrał w filmach t.j. "Galerianki", "Inicjacja", "Facet (nie)potrzebny od zaraz" czy "Krępujące zdjęcia z rodzinnego albumu, czyli zniszczona wątroba i złamane serce".

 

Choć rola w serialu sprawiła, że Przybylski zaistniał w show-biznesie, to jednak cienie sławy spowodowały, że po 6 latach podjął decyzję o odejściu z "M jak miłość".

Niekoniecznie wszystkie moje wspomnienia z M-ką są pozytywne. Moi najbliżsi wiedzą, ile tak naprawdę kosztowała mnie cała ta przygoda. Bycie dzieciakiem, którego ok. dwa razy w tygodniu ogląda w tv przez kilka lat średnio 10 mln Polaków, to jest konkret. Wstydziłem i do dziś wciąż trochę wstydzę się tego serialu. Od pewnego momentu, granie w nim wydawało mi się być po prostu "siarą" m.in. dlatego zwiałem

wyznał Przybylski w jednym z postów zamieszczonym w mediach społecznościowych.

 
Zobacz wideo https://kultura.gazeta.pl/kultura/7,127222,29105017,m-jak-milosc-ma-juz-22-lata-jak-od-czasu-pierwszego-odcinka.html

Przybylski nie odszedł z branży filmowej. Wystąpił w hicie Netfliksa

Obecnie Franciszek Przybylski ma 29 lat i od czasu udziału w "M jak miłość" bardzo się zmienił. Pomimo negatywnych wspomnień związanych z popularną telenowelą, postanowił pozostać w branży filmowej. Po zdaniu matury podjął studia na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej w łódzkiej filmówce. Po postach, jakie zamieszcza w mediach społecznościowych, można wywnioskować, że odnajduje się po drugiej stronie kamery.Franciszek Przybylski nie zrezygnował całkowicie z aktorstwa. Niedawno wystąpił w hicie Netfliksa, "Wielka Woda".

 

Więcej aktualnych informacji znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Więcej o: